Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szexet Hányszor kell megismé...

A szexet Hányszor kell megismételni hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
Az baj ha a párom nem bennem élvez el?

2014. dec. 18. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha annyira szörnyen nézne ki a méhlepényed, már betoltak volna a műtőbe és kint lenne a gyerek. Gondolom a k.zs.keringés megfelelő. Nekem 30.héttől II-es érettségű a lepényem és köszöni a gyerek, de még van 3 hete bent...

37hkm

2014. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Figyi,én dec 25-re vagyok kiírva,és ha addig nem születik meg,akkor aznap este be kell mennem fél8ra vizsgálatra,de ez van!

A baba a fontos.. ilyenkor már hetente mész CTG-re,vagy NSt-re,ellenőrzik a babát. Legalább egy hetet várj még ezekkel a próbálkozásokkal :(

2014. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 sarah23 ***** válasza:
na mmi egész terhesség alatt 1szer voltunk együtt ,,ezis 4 hosan volt utána már nem 38 hétre szültem,,mikor felfeküdtem 6 ujnyi volta,,,3 ora mulva meglett a kishercegem:)
2014. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!