Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt romolhat a...

Terhesség alatt romolhat a migrén?

Figyelt kérdés
11 éves koromban elütött egy autó, azóta migrénes rohamoktól szenvedek, a neurológus felírt egy bogyót, ami bevált, még terhesség előtt kezdtem el szedni, de már akkor olyat írt fel amit szabad terhesen szedni, amikor elfogyott a nőgyógyász azt tanácsolta,hogy próbáljam meg nélküle, emiatt újra előjöttek a rohamok. (fejfájás, iszonyú szédülés, nem tudok lábra állni stb..) Újra elkezdtem szedni a bogyót, de most valamiért nem használ. Lehetséges,hogy az állapotom befolyásolja?

2014. dec. 19. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a te eseted elég egyedi akkor. Én fejfájós típus vagyok, sokszor migrénszerű, egész tízenéves korom óta, de most a terhességem alatt (kivéve a legelejét) teljesen nyoma veszett szerencsére.
2014. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam mindenféle kivizsgáláson, komplikált migrént diagnosztizáltak nálam. :S szerencsés vagy,hogy neked nyoma veszett :)
2014. dec. 19. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam a fogamzásgátló abbahagyását követően jelentkezett migrén, terhességem alatt 2x fordult elő (fejfájás, hányás). 31hkm
2014. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közben beszéltem a neurológusommal, egyértelműen mondta,hogy a terhesség miatt rosszabb és nem hat a gyógyszer, emelte az adagom, és még a múltkor írt egy szakvéleményt,hogy lehet szedni terhesség és szoptatás alatt is.
2014. dec. 19. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam igazán fejfájós, a migrénem se volt a kislányom előtt. Mikor vele voltam terhes (második terhességem, a fiamnálnilyent nem tapasztaltam), megtudtam, milyen a 3 napos migrén. Sokszor legszívesebben a falat kapartam volna kínomban.

A szülés után ahogy jött, úgy el is múlt. Lassan 2 éves lesz a lányzó, de szerencsére azóta egyszer se volt migrénem.


Ezek alapján én azt mondom, romolhat a migrén terhesség alatt

2014. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!