Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor foganhatott...

Szerintetek mikor foganhatott a babám? A ciklusom katasztrófa.

Figyelt kérdés

csupán kíváncsiságból szeretném kideríteni, valójában hány hetes lehetek, 2. uh csak januárban lesz, s addig nem bírok várni :) + volt már egy vetélésem, s jó lenne tudni, mikor leszek túl végre a kritikus időszakon!

utoljára 10.23-á jött meg, de szülés után csak egy évvel tért vissza a menstruációm és 60 naponta jelentkezett csak, ezért 11.10-én a nődoki premens írt fel 3 hónapra, uh- is nézett, aszerint minden ok volt (még babó nem volt). a tablettából 29 szemet vettem be, majd megérzés alapján (tiszta zizi lettem és 12.02-án, majd 12.06-án eddig még nem tapasztalt - talán beágyazódási - görcseim voltak) 12.09-én egyértelmű pozitívat teszteltem :) 12.18-án uh alapján a nődoki 4-5 hetes terhességet állapított meg, a hivatalos 8 hét helyett, tehát nyilván később fogant a baba, 3 vagy 4 héttel... viszont a normál ciklus esetében a teszt kb a 4. héten (a menstruáció elmaradásakor) lesz pozitív, ha ezt nézzük, 5+2 hetes lennék, a petezsák mérete alapján számolva 4+6. nem nagy eltérések, így szerintem 5 hetes lehetek, de mivel előző terhességemet csak 11 hetesen vettük észre, nem nagyon értek a dologhoz, így kérem, aki ért a számolósdihoz, segítsen! nagyon köszi :)



2014. dec. 20. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, azt kell venni, amit az ultrahang mond. Ha 9-én teszteltél pozitívat, akkor 2-án, és 6-án szerintem biztos hogy nem a beágyazódást érezted.

Szóval gratulálok!

2014. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2014. dec. 25. 22:36
 3/3 A kérdező kommentje:
azt nem írtam, hogy az volt az első tesztem, elég erős csíkkal, tehát akkor már 4 hetesnek kellett volna lennem minimum, ezért lepődtem meg, mikor 9 nappal később csak 4-5 hetesnek tituláltak :) 4 hetes terhesség előtt még nem lenne csík, nem? na mindegy, bízom benne, hogy a januári uh pontosabb lesz :)
2014. dec. 25. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!