Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik az esélyeim a kérdéseimre?

Mik az esélyeim a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
Második gyermekemmel vagyok kismama egy hete kiderült , hogy 2.4cm-re rövidült a méhnyak és onnantól kezdve szigorú fekvésre vagyok ítélve, rá pár napra erős jósloim voltak másnapra ugye le esett a hó és azóta is csak szakad de a joslok el múltak viszont a méhszàjam egy újnyit tágult.Szerintetek van esély, hogy ne jöjjön idő előtt illetve ami érdekelne, hogy ezekkel az adatokkal számíthatok gyorsabb szülésre?A fiammal 9 órát vajjudtam.
2014. dec. 30. 14:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Ezer bocsánat ez maradt 33+4 Hkm 😊
2014. dec. 30. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:
hát a gyorsabb szülésre nem tudok választ adni,viszont a fájások lehettek a hó miatt is akár. egy barátnőm 1,5 hétig volt 1 ujjnyira nyitva mielőtt szült,de ő már akkor a 38. hetet kezdte amikor beindult a kiírt dátum előtt 3 nappal. az orvosodnak mondtad,hogy tágulni kezdtél? lassan a 35. héten még kicsit korai szülni,de nem vészes.
2014. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia Köszi, hogy válaszoltál, nem nem kellett mondanom hiszen ő állapította meg, hogy egy újnyit tágultam....még 36.hétig ki szeretném húzni mert csak akkor szülhetek azon a klinikán amelyiken szeretnék. Ha hamarabb jön akkor oda kell mennünk amelyik gyerek klinikával van egybe kötve.
2014. dec. 30. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:
jaaa értem. hogy hogy csak a 36. héten szülhetsz ott?
2014. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nyitva is vagy, vagy csak rövidülés van. A rövidülés nem olyan vészes. Azt jelzi, hogy ideje visszavenni a tempóból és pihenni. Ha ki vagy nyílva akkor viszont irány az ágy, emeld meg az ágyvéget és mehet a 0-24 órás fekvés. A fekvést tényleg nagyon komolyan kell venni, mert ilyenkor tényleg az a legnagyobb segítség. Természetesen van esélyed, miért ne lenne. A lényeg, hogy próbáljatok 37+0-ig eljutni, vagy 2500 gr-ig, mert onnantól kezdve nem koraszülött a kisbabád, rengeteg mindent "megspórolsz" magatoknak.

Nekem a 30. héten 2222 volt minden, nem adtak nekünk 1 napot, megkaptam a tüdőérlelőt meg mindenféle lazítót és egyebeket. Reggel még együtt voltunk és ezt - fejjel lefelé - sikerült három hétig még így tartani, persze kórházban így a kislányom csak a 34. hétben született meg. Kitartás, minden nap nagyon sokat számít, egyetlen napnak is - amivel tovább bent van - nagyon kell és lehet örülni. Csak pár hét! Menni fog, szorítok!!!!!!!

2015. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon kedves vagy és köszönöm a választ. Igen egy újnyira nyitva van a külső méhszàjam. Sokat fekszem de még így is keményedek...két nap rosszabb egy nap teljesen jó....általában ez jellemzi a napjaimat.

Viszont ma már 34 hetesek vagyunk és szép lassan haladunk...igen amit írtál nekunk most minden nap ajándék.

Szép napot kívánok, veletek minden rendben volt a szülésnél? Jól vagytok?

2015. jan. 2. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!