Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is rákattan egyfajta...

Más is rákattan egyfajta ételre a terhesség során?

Figyelt kérdés
Sosem ettem a aszalt fügét, mostanában majdnem mindennap veszek, mert kívánom. Uátna néztem és egészséges, csak furi, hogy állandóan ezt enném. Az 5. hónapban vagyok.
2010. febr. 4. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát üdv a klubban és ez csak jobb lesz.Fel se tudnám sorolni annyi mindent megeszek most amit ezelőtt szinte soha.Ez így van jól és én élvezem,szóval egyél bátran amit megkívánsz.
2010. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg folyton csokitortát ennék, ami a terhesség előtt abszolút nem volt rám jellemző. Megfehéredtek a csokik és megszáradtak a torták idehaza, ha rajtam múllott.
2010. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most épp az édességnél tartok. Pedig soha nem szerettem, ha lehetett választani a hús és a süti között, tutira a húst választottam. Bárkivel szivesen cseréltem. Most meg folyton édesset, főleg sütit ennnék, lehetőleg minnél habosabbat, krémesebbet.

Régen az italal voltam, de mondjuk ott a rosszullétek is bejátszottak. Egy időben csak a tonic ment le, minden más kijött. Hál istennek elmúlt. (hogy utálom most már) Aztán meg svepsz (nem tudom hogy irják) narancsot ittam.

Mi jöhet még?

34 hetes kismami

2010. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is időszakok voltak. volt hogy tökmagot ettem majdnem minden nap 1 csomaggal. aztán rengeteg befőttet. egyszerre megettem egy cseresznyebefőttet vagy meggy vagy őszibarack. aztán jött a kakaó min 0,5 l/nap aztán tej. amikor eperszezon volt azt meg kilószámra ettem.

6 hós baba anyukája

2010. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Narancs ,rengeteg narancs!!!!
2010. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség előtt utáltam az almát. Terhesség alatt meg voltam bolondulva, ha nem ehettem meg kb napi hatot.
2010. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
édesség,spenót,almalé,tejberizs.ezeket utáltam terhesség előtt,most meg rájuk vagyok kattanva.
2010. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!