Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt mit szabad...

Terhesseg alatt mit szabad enni es szabad e uditot inni, szensavas dolgokat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
amit csak megkívánsz...
2015. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ertem ,akkor evvel kapcsolatosan nincs veszely
2015. jan. 2. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Ami tiltott: drog, alkohol

Ami nem ajánlott: nyers tojás, nyers hús

Ezen kívül ami jól esik, azt nyugodtan!

2015. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem így van, nem szabad enni nyers húst, nyers tojást, penészes és lágy sajtot. Kb. ezek a legfontosabb kerülendő dolgok, ezeket kivéve nagyjából amit megkívánsz. Mértékkel lehet szénsavasat is inni, de jobb a bubimentes.
2015. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azert kerdem mert pl en nem tudok nagyon inni rendes simavizet csak szensavas uditoket iszok .es mennyire lesz baj majd
2015. jan. 2. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Hát szokj hozzá! Én is utáltam világ életemben a sima vizet, de iszom, mert kell a babának. Meg lehet szokni egyébként. Lehet inni teát is (gyümölcs, citromfű, csipkebogyó, mértékkel fekete is mehet), csak ne cukrozd agyon. Lehet préselni gyümölcslevet, zöldséglevet, ha az a baj a vízzel hogy nincs íze.
2015. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azon kívül hogy esetleg sok lesz a gyomorsavad az égvilágon semmi bajod nem lesz a szénsavastól se neked se a babának... de a gyomorégés se 100%
2015. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztosan orszagonkent valltozik de nalunk tiltolistas a nyers hal (sushi) es a maj is.

Nekem csak a nagyon hideg szensavas viz rengeteg citrommal csokkentette picit az emelygesem mindharom terhessegnel. Most is idonkent elojon, de 2-3 naoja hatarozottan kevesebbet vagyok rosszul.

2015. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szénsavas dolgoktól sok lesz a gyomorsavad, szerintem is jobb lenne ha szénsavmenteset innál.

Terhesség alatt tiltott a nyers hal, hús, tojás és nem ajánlott pl. a májkrém sem

2015. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!