Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen jelentetté...

Hány hetes terhesen jelentettétek be a hírt a családnak, barátoknak, munkahelyen?

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 15:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én (még) nem vagyok terhes, de nagyon nem tervezzük elmondani kb 3 hónapig kb senkinek. Azt megbeszéltük, hogy két megbízható barátunknak elmondjuk már a legelején, viszont szülőknek nagyon nem akarjuk az elején, még ha nem szép dolog is. Ennek pedig főleg az az oka, mert tudom, hogy anyum hülyére aggódná magát, így is elég lesz nekem az, amikor már muszáj lesz megtudnia, mert nem tudjuk tovább titkolni, de csökkentsük le ezt minél limitáltabb időszakra, én úgy vagyok vele. Közel laknak, biztos így is minden nap át akarna majd jönni. Kicsit mindjét szülőpár minden lében kanál, így azért az is jócskán benne van, hogy azért sem ararunk szólni, mert azért az első 3 hónapra túl leszek néhány vizsgálaton, addigra meglesz az orvosom javában stb, és így addigra már én döntöttem, nem tudnak beleszólni ki(k)hez járok, kit választok. (nőgyógyász+belgyógyász, avagy háziorvosom stb...).
febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!