Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentettétek be az...

Mikor jelentettétek be az öröm hírt?

Figyelt kérdés

Szülőknek, rokonoknak, barátoknak, ismerősöknek, munkatársaknak stb.?

Olyan nehéz nem világgá kürtölni, pedig még csak 5 hetes.. de megérné kivárni a 12. hetet ugye?



2014. okt. 29. 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
november kozepen teszteltunk, karacsonykor mondtuk el a csaladnak 11. hetesen. a fonokomnek karacsony elotti napokban szoltam h ne a facebookrol tudja meg. a haveroknak mar elobb elmondtuk kb 6-7 hetesen. de csak a kozeli haveroknak akikben biztunk h nem kotyogjak ki.
2014. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Közeli barátoknak, családnak kb 6-7 hetesen. A kovetkezonel ki várjuk a 12. hetet, mert az előző terhességem rosszul végződött :(
2014. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szülőknek, másnak nem. Majd rájönnek később maguktól is.
2014. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ettől félek én is, kedves utolsó. De közben meg bármikor lehet rossz vége. :/ mekkor problémáim vannak már az elején... :)

2014. okt. 29. 21:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírtam ki, és rögtön az első pozitív tesztnél bejelentettem a családnak:) Szerencsére minden rendben ment utána.
2014. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

6hetesen állapította meg a doki de még nem volt benne baba,ezért 8hetesen édesanyámnak rögtön a főkömnek mert 3műszakban dolgoztam fizikai munkát és a nőgyógy kiírt táppénzre.

12hetesen édesapámnak,és 15 hetesen férjem szüleinek. Utána mindenki tudta.

32hkm

2014. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
12. hét után
2014. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
6 hetesen. Nem hiszek a babonákban, a biológiában hiszek és abban, hogy a szüleink felnőtt emberek, akik tudják kezelni a helyzetet :)
2014. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
a pozitív tesztet megmutattam még aznap húgomnak,hogy ő is látja-e, ő elkottyinotta anyuéknak aztán a 6 nap múlva lévő esküvőnkön valahogy az összes családtagom kiszúrta :)azt mondták az arcunkra volt írva,a munkahelyemen akkor mondtam el ,amikor mentem dolgozni esküvő után:)kérdezték is hogy-hogy ilyen korán elmondtam , mondtam nekik,h fekete macskám van otthon, nem hiszek a babonákban :)
2014. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ez a babona-sztori honnan jön többeknél is, én például nem azért nem mondtam hamarabb, mert akkor a babona alapján elveszíteném a gyereket. Egyszerűen nem szerettük volna ha mégis történik valami a legkritikusabb időszakban, akkor mindenki minket sajnáljon és ők is szomorkodjanak. Azt viszont teljesen elfogadom hogy más családoknál, más munkahelyen ezt másképp kezelik, de mi ismerjük a szóban forgó embereket, ezért nálunk ezt a megoldást tartottuk a legjobbnak.
2014. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!