Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen mennyivel a szemére...

12 hetesen mennyivel a szeméremcsont felett kell érezni a méh tetejét, ha hanyatt fekszünk?

Figyelt kérdés
Már egy hete ugyan ott érzem. Baj lehet, hogy nem érzem feljebb? Szerdán megyek a 12 hetes ultrahangra, addig bekattanok. :(
2015. jan. 4. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

huh én azt se tudtam, hogy lehet igy érezni :D persze a doki nyomkodta a hasam, de kulonosebben nem érdekelt..hogy mit, miért tesz.

szova tényleg érzed? de ugye a méhszájadat nem vizsgálgatod? :-S

2015. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogy vizsgálgatom. Ezt is úgy érzem, hogy hanyatt fekszem, és a hasamra teszem a kezem. Nem nyomkodom.
2015. jan. 4. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, csak a 14. héttől lehet érezni kitapintással...
2015. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetes és pár naposan a szeméremcsont és köldök között, tehát középen nyomogatta meg és mondta hogy ott a méh teteje. Nekem is mondta hogy nyomjam meg, érzem-e, dehát nagyon meg kellett nyomni hogy érezzem. Én ezt egyedül otthon nem mertem volna amúgy megcsinálni :)
2015. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt: persze az orvos.
2015. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!