Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok. Akik nagyjábó...

Kelemen Szabina kérdése:

20 hetes vagyok. Akik nagyjából ennyi idősek vettetek már valamit a babának?

Figyelt kérdés
Májusra 26 vagyok kiirva , de meg akarom beszelni orvosommal 38-39 heten mutson meg, elso babam csaszaros volt es most is. Fiam 16 honapos. Picire vettetek már valamit? En meg nem, pedig fiammal mikor 16 hetes voltam babakocsit, egy szekreny ruhat vettem borzen ami 6 hos meretig volt. De most meg semmit, tanacstalan vagyok mti kell ráadni majusba. Mikre lesz szuksegem, mert szeptemberi baba volt fiam, de mkst nyarra fog szuletni es rovid , vagy hosszu kell-e rá?! Ti miket vettetek, és mennyit?
2015. jan. 5. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
én május 22-re vagyok kiírva,ugyhogy engem is érdekel a téma.első babám lesz: )
2015. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én május 12-re vagyok kiírva és még csak egy szopis párnát vettem. Szintén első baba.
2015. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeptemberbe szultem keves rovidujjus bodyt, inkabb hosszut vettem es vastagakat. De most ujszulottre nyar elejen vagy kozepen mennyire lehet rovidbe oltozteni, vagy mennyire hosszúba, ezt ense tudom :-S
2015. jan. 5. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell hosszú és rövid is, mert májusban még kiszámíthatatlan az idő + az újszülöttek hőháztartása még nem olyan mint egy felnőtté. 36fokos állandó melegből érkeznek szóval ha 30 fok is lenne akkor nekik még az sem kánikula, és a 6. hétig érvényes a +1 réteg ruha.
2015. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is május 26-ra vagyok kiírva. :) Eddig egy börzén voltam, vettem kb. 20 ruhácskát, leginkább hosszú ujjú bodykat, egy nacit, pár pulcsiszerűt, meg egy-két rugit. Mivel még nem tudjuk a nemét, ezért csak semleges holmikat választhattam, és természetesen megyek még börzére is, ill. beszerzem máshonnan, amit onnan nem sikerül. Szerintem mindenképp legyen tartalékban melegebb ruhácska is, mert sosem lehet tudni, milyen idő lesz május végére. Azért talán overáll nem kell majd, remélem. :)
2015. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!