Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másfél év után sikerült a 4....

Másfél év után sikerült a 4. baba, de hol az öröm?

Figyelt kérdés

NAgyon-nagyon szerettünk volna 4. babát,sokat vártunk rá, erre most, hogy végre sikerült és pozi a tesztem, nem tudok örülni.

Konkrétan "betojtam" hogy mi lesz, hogy lesz, pedig átrágtunk m ár mindent A-Z-ig (szervezés, autó, anyagiak stb...)

...de mégis tiszta para vagyok :(

Miért?


2015. jan. 6. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert egy baba nagy dolog es nagy felelosseg, meg akkor is ha 4. Plussz a hormonok is hozza segitenek, hogy idegesebb feszultebb legy a kelletenel. Nyugi lesz ott orom, ha mar kerekedik es rugdos. :D
2015. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár hónapja volt egy hasonló kérdés, ott a várva várt 3. baba nem egyedül érkezett és az anyuka a rosszullétek miatt (is) hasonlóan érezhetett, mint te. Sok megnyugtató választ kapott, és talán ezek neked is segíthetnek kicsit. Belinkelem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Mi most várjuk a 3. babánkat. Tervezett baba és mégis bennem is megfordultak hasonló gondolatok és úgy éreztem, h valami miatt nem tudok örülni annyira ennek a babának, mint a testvéreinek. De ahogy telnek a hetek, azért ez változik - bár még eléggé az elején vagyunk. Amikor rosszul érzem magam és épp elég elvégeznem a napi teendőket, sokszor csak lefeküdnék és néznék ki a fejemből, hogy mielőbb túlvészeljem ezeket a heteket, lelkiismeret furdalásom van, hogy a nagyobbakkal nem tudok normálisan foglalkozni...

Nálunk is vannak még megoldatlan dolgok: pl.házbővítés és persze nem lesz egyszerű, m alig lesz egy hónapos a pici, amikor az egyik testvére kezdi az első osztályt, a másik pedig a kiscsoportot...

Ha már ott a 3 gyerek, és mellé még terveztétek és bevállaltátok a 4.-et is, akkor hidd el, menni fog :) Ahogy a szavaidból kiveszem, nem egyedül kell mindent elrendezned, megoldanod és ha már a 3 ilyen simán megy... :)

Biztosan elmúlik ez a kezdeti nagy para és jön majd a boldogság :) Szép nagy család lesztek! :)

2015. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!