Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 27en jott meg utoljara...

Október 27en jott meg utoljara rendesen. Azota csak 3 napos es se a mennyiség se a szin nem ugyanaz. Minden szokasos tunetem megvolt az elso honapban vagyis novemberben. Ez lehet baba?

Figyelt kérdés
Azota 2x teszteltem es nagyon halvany volt. Szerintetek mikor kene kimutassa a teszt a terhesseget ha van? Ereztem olyan buborekszeru mozgásokat a bordaim alatt.
2015. jan. 7. 00:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
A terhesgondozás során 3 emberrel állsz majd kapcsolatban : a háziorvosod,a nőgyógyászod és a védőnőd.Az utóbbi állítja ki a terhesgondozási kiskönyvet,ő méri a súlyod,vérnyomásod...később a pocakod körfogatát és meghallgatja a baba szívhangját.Nálunk a beutalókat is ő adja ki a laborvizsgálatokra.
2015. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Es hol keressem ezt a vedonot? Melyik korhazba? Vajon ott ahova tartozom lakcim szerint?reggelente szörnyen ehes vagyok es emiatt neha rosszullét kerulget, ez is a terhesség miatt van? Jobban lett a kisfiad?
2015. jan. 12. 12:10
 33/43 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőgyógyászod vagy a háziorvosod meg tudja mondani, kihez tartozol.

Neked nem állított ki a dokid olyan papírt, amivel felkeresheted a védőnőt? (általában az első olyan alkalommal adják, amikor a szívdobogás is megfigyelhető az embriónál)

Kérdezz rá mielőbb, hiszen nemcsak fontos, hanem kötelező is.

Mikor voltál utoljára a nőgyógyászodnál? Akkor mit írt rá a leletre, milyen idős a magzat?

2015. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
10 hetes voltam mikor voltam nogyogyasznal. nem mondta h mikor menjek legközelebb es ha nincs semmi baj nem megyek. Azert kérdeztem h kell menni ilyen rutinvizsgalatra vagy csak akkor ha szükséges? Meg neha felhivom a haziorvost ha valami nem vilagos es akkor o utbaigazit.egy picit mintha nott volna a hasam, vajon mitol mert tudom h a babatol meg nem lehet. Lehez h fel vagyok puffadva az eteltol? Ha kinyomom akkora a hasam mint egy 5-6 honapos terhesnek, ez normális?
2015. jan. 13. 10:54
 35/43 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ezt kérdezem, de a te számításod szerint voltál 10 hetes, vagy ezt a dokid mondta?

Hiszen, akkor már 12 hetes leszel most. Genetikai ultrahangra kéne menned...

2015. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
A doki mondta de mindent ugy kellett kiszedni belőle harapofogoval.a genetikai uh az az mikor megekozza s hasamat? Azt alih varom h lassam a picimet.koszi
2015. jan. 13. 21:33
 37/43 A kérdező kommentje:
Te ezt a heteket h szamitod?állítólag van egy aplikacio telefonra ami számítja a heteket nem tudod véletlenül melyik?
2015. jan. 13. 21:37
 38/43 anonim ***** válasza:

A terhességi heteket,az utolsó menstruáció első napjától számolják...neten is sok ilyen kalkulátor van,ott könnyen megnézheted.Az én utolsó menstruációm október 24-én volt,tehát pénteken töltöm a 12. hetet.

Már rég kellene,hogy legyen kiskönyved,meg az első laborokon,belgyógyászati vizsgálaton is túl kéne,hogy legyél.

12 hetesen van egy fontos uh is,amivel a tarkóredő vastagságot nézik a babánál !!

Minél előbb konzultálj a háziorvossal,mivel ha jól értem,csak vele állsz kapcsolatban.Ő biztosan tud tájékoztatni a védőnőről,és minden további teendődről.

2015. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Köszi mar találtam egy applikációt ami számítja. Akkor beszelek majd a haziorvossal lassuk mit mond
2015. jan. 14. 14:27
 40/43 A kérdező kommentje:
Miert nincsenek tuneteim az elso honap óta? Az elején elozonlottek a tüneteket most csak neha jon ram 1-1.ez normális?
2015. jan. 14. 14:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!