Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 27en jott meg utoljara...

Október 27en jott meg utoljara rendesen. Azota csak 3 napos es se a mennyiség se a szin nem ugyanaz. Minden szokasos tunetem megvolt az elso honapban vagyis novemberben. Ez lehet baba?

Figyelt kérdés
Azota 2x teszteltem es nagyon halvany volt. Szerintetek mikor kene kimutassa a teszt a terhesseget ha van? Ereztem olyan buborekszeru mozgásokat a bordaim alatt.
2015. jan. 7. 00:03
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Akkor a dokid buta nagyon. Olvasgass itt kérdéseket és akkor rájössz, hogy bármilyen terhesség alatti vérzés estén azonnal orvoshoz kell fordulni, mert a magzat életét veszélyezteti az a felelőtlen anya, aki nem így tesz. Képzeld, én is véreztem hat hetesen. Bementem az ügyeletre és kiderült, hogy a nyálkahártya kezd leválni a petezsák mellett. Azonnal progeszteron pótló tablettát kaptam, hogy ne vetéljek el. Hála Istennek így egészséges gyereket szültem. Persze, arról nem tehetsz, hogy első terhesség és nulla tapasztalatod van, de arról igen, ha nem fogadod meg más segítő tanácsát és a saját fejed után mész miközben te magad vallottad be, hogy a témával kapcsolatban semmilyen tapasztalatod nincsen. Itt egy cikk, olvasd el.


"A hüvelyi vérzés a terhesség bármely szakában talán az egyik legrémisztőbb jelenség minden terhes nő számára. Gyakran egyszerű dolog van a háttérben, de sohasem szabad elhanyagolni, vagy figyelmen kívül hagyni, mert komoly probléma is okozhat vérzést, vagy barnás pecsételést. Minden esetben érdemes orvoshoz fordulni; különösen hasi fájdalom társulása esetén minél hamarabb kérjünk segítséget."


[link]


Én teljesen jó szándékkal, minden sértés nélkül írtam a korábbi válaszaimat is, te voltál az aki felháborodott a semmiségen. De kérlek, akkor ne hallgass senkire, még a dokidra sem, aztán reménykedhetsz, hogy semmi baj nem lesz.

2015. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszt.hat az orvos elegge turelmetlen es nagyon felkapott,sok dolga biztos h azert mondta h ne menjek rogton hozza minden kis verzesnel.nincs baj,minden rendbe de ez a sok kritika hatasara kezdek idegeskedni,mert latom hogy nem mindenki egyutterzo.en ugy gondoltam h mi kismamak tartsunk ossze.de mindegy azt tanacsoltak a baratnoim hogy ne vegyem fel szoval ezt fogom tenni.nagyon orulok a babanak,mar regota varok ra.nagyon szeretem a babakat.drukkoljatok h minden jol suljon el es egeszseges babat hozzak a vilagra.koszonom mindenkinek
2015. jan. 8. 11:15
 13/43 A kérdező kommentje:

Tapasztaltabb kismamaktol szeretném megkerdezni hogy a szekrekedes es a hasmenes is a terhesség kovetkezmenye?

A suru vizelet az tudom h attol van.

Esetleg a lassu emesztes is? Nem mehetek orvoshoz minden apro kerdesemmel , ugyse fogadna.esetleg meg ha valaki tud meg valami szokatlanabb tunetet, megkoszonom ha megossza.

2015. jan. 8. 17:23
 14/43 A kérdező kommentje:
Azt szeretnem tudni hogy mikortol kene latszodjon a terhesseg,azaz mikor no mar a hasam.alig varom hogy kezzel foghato jele legyen a terhessegemnek.
2015. jan. 8. 18:51
 15/43 anonim ***** válasza:
Tudod, ez nem kritika volt, hanem tapasztalat. Én a terhesség alatt elég sok problémával küzdöttem és mindig orvoshoz fordultam, amit jól is tettem. Elsőnek volt ez a haematoma, majd a méhlepény nem vette át rendesen a szerepét, aztán görcsöltem és hamar nyílt a méhszáj, végül a pihenés ellenére is tovább nyíltam, megrepedt a magzatburok és majdnem egy hónappal korábban, a 36. hétre szültem meg a fiam. Azt tudom tanácsolni, hogy, ha bármilyen rendellenességet tapasztalsz, akkor igen is, az aggodalom legyen az első és ne legyél rest elmenni az orvoshoz. A székrekedésre nekem a szilva vált be. Elég sokat küzdöttem vele. A terhesség nagy általánosságban a 20. hét körül válik láthatóvá. Ha nagyon nagyon sovány vagy, akkor a 17-18. hét körül szemfülesek észrevehetik már. A mozgását is ekkor érezheted elsőnek. Ha jól értem, voltál is már orvosnál? Hány hetes vagy? A vérzés teljesen elmúlt?
2015. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Jah és hogy pozitívnak is vedd: Boldog babavárást természetesen :)
2015. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Voltam orvosnal.10 hetnel tartok.surun hiaba mennek mert nem fogad.a verzes rogton elmzlik.3 napig tart de csak ugy koszol egy betetet.nem nagy mennyiseg, de megis verzes es mikor először történt megijedtem de szerencsére nem lett baj.olxat is olvastam ha a menstruacio utolso napjan tortenik az együttlét akkor meg egy par hónapig menstruacio szeru verzes jelentkezhet.mintha memoriaja lenne a szervezetnek h akkor jon meg mindig.es mivel h ez igy történt igaz lehet.es mit szabad csinálni? Emelni, cipelni, hajolni stb szabad?
2015. jan. 8. 22:22
 18/43 A kérdező kommentje:

Lehet hogy buta kerdes de mikor lefekszem az oldalamra szívverésszeru luktetest erzek

Ez lehet a babae vagy tul korai? Vagy talán csak a saját szivveresemet erzem intenzivebben?

2015. jan. 8. 22:54
 19/43 anonim ***** válasza:
Az az ütőered. Terhesség alatt vérbőség jelentkezhet, ezért érezheted ezt a dobogást. A babát korai érezned még. A baba mozgásának első érzékelése attól is függ, hogy hol tapad a lepény. Ha a mellső falon, akkor később szokták érezni. Nekem is ez volt, de én a 17. héttől kezdtem érezni. A 20. héttől rendszeresen és a 21. hetet töltöttem be, amikor látszódott is a pocakomon, ahogy mozgott a baba, tehát apuka is érezhette.
2015. jan. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen .nem tudtam már h mi az Es hogy lehet csillapítani? Mert mem tudok tőle aludni éjszaka

Szörnyű hőhullámaim vannak. Ez is a terhesség miatt van?

2015. jan. 9. 16:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!