Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon magam alatt vagyok,...

Nagyon magam alatt vagyok, jól jönne pár jó tanács, vagy pozitív tapasztalat?

Figyelt kérdés
Elég hosszú a történetem, összefoglalom.Úgy néz ki terhes vagyok, két pozitív teszt, több mint két hét késés, rossz közérzet, hányás, mivel már 4* voltam terhes tudom hogy ezek annak a tünetei, majd jövő héten megyek dokihoz.De.Nagyon félek, sőt rettegek hogy mi lesz.Volt két vetélésem, egy korai és egy kései, valamint egy nagyon nehéz, problémás terhességem, sok fekvéssel, magas vérnyomással, vizesedéssel, méhszájproblémával, a végén több hét kórház.Szóval szinte minden összejött a kilenc hónap alatt.Alig vártam hogy végetérjen.Nem jó emlék egyáltalán, de persze a gyermekem imádom ,és Ő az első az életemben!Igazából én már nem szeretnék több gyereket, vagyis igen is meg nem is.Ha tudnám hogy nem lesz annyi baj, akkor nem rettegnék, de így...Tudom felelőtlen vagyok, tudom védekezés alaposabb, mindent tudok, okolom is magam hogy ilyen helyzetbe kerültem, amibe most jöttem rá hogy mennyire is nem akartam.Éjszakánként nem alszom, rossz gondolataim vannak, erős szívdobogásom.A vérnyomásom is magasabb mint eddig, akkor mi lenne a végére?Most, úgy érzem nem vagyok képes egy terhességet így végigcsinálni, félek hogy megint az lesz mint a gyermekemmel, fél terhesség fekvés megemelt ágylábbal, stb...Akkor ugye nem volt még gyerek, könnyebb volt megoldani.Félek egy ismét kései vetéléstől, azt is meg kellett szülnöm már, hát senkinek nem kívánom.Most sok minden kavarog a fejemben, nem tudom mit kellene tennem.A férjem szeretné, de én nagyon félek, túlságosan is.Jelenleg munkám sincs.Ilyen lelki állapotra nem a legjobb döntés gyerekek vállalni lehet.
2015. jan. 8. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A leírásodból úgy veszem észre hogy a gyereket szeretnéd, csak a rossz tapasztalatok és emlékek miatt nem vágysz rá.

Ha mégis megtartanád az lebegjen a szemed előtt, hogy nincs 2 egyforma terhesség, még ugyan annál a nőnél sem, így lehet hogy most nem is lesz semmi gond. :)

2015. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!