Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinál olyankor a baba,...

Mit csinál olyankor a baba, mikor "rebeg" vagy, hogy mondjam? Érezni, ha rúg, ha üt, ha kitolja valamilyét, de mit csinál akkor mikor 3-4 nagyon gyors ilyen rebegésszerű érzésed van?

Figyelt kérdés
Nem tudom máshogy leírni, viszont kíváncsi vagyok rá. Először olyan volt, mintha a hideg rázta volna ki.:)
2010. febr. 6. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy?
2010. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

bocs hogy nem a kérdésre válaszolok, de erre én is kíváncsi lennék, mert mostanában én is ilyeneket érzek, csak nem tudtam megfogalmazni a kérdést:)

én 27 hetes vagyok, te?

2010. febr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csuklik,bár még én sem éreztem ilyet.+5hetes kismami
2010. febr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezen már én is sokat gondolkodtam. Nem csuklik, az biztos, mert az több ideig tart és ritmikus dolog. Mikor megszületett az első babánk, előfordult, hogy összerezzent, megrázkódott. Először nagyon megijedtem, aztán olvastam, hogy egyes babáknál előfordul ilyesmi, mert még nem elég fejlett az idegrendszerük. Szerintem ez lehet már a pocakban is. Jó babavárást! 22 h. km.
2010. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy ilyenkor pl a kezét lebegteti a m.vízben. Az egyik a válaszoló írta a csuklást:az teljesen más,majd meglátjátok,olyan érzés,mintha ti csuklanátok csak enyhébben:)
2010. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok, ikres. Már jóideje érzem, csak már szt is egyre erősebben és nem tudom, hogy olyankor mit csinálhat, mert olyan kis gyors mozgások, hogy passz, hogy mit csinál/nak bent.
2010. febr. 6. 11:14
 7/9 A kérdező kommentje:
A csukláshoz nagyon gyors is lenne és rövid ideig tart.
2010. febr. 6. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok,en mar a 6-ik honapot toltottem be es nekem is vannak ezek a rezgesek.En sem tudom hogy mitcsinal a fiam a pocimba de jol szorakozhat.Csak nem fazik.En mar arra is gondoltam hogy talan osszehuzza a ket labat es hirtelen kinyujtja mintha paroslabbal rugna,ettol a magzatviz is hullamzik.
2010. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet alszik és álmában "rebeg".Nekem is volt hasonló érzésem és állítólag nem tudom hányadik héttől ugyanúgy meg van az álom ébredés közötti átmenet és szerintem nekem mindig ilyenkor csinálta.40 hetes Km.
2010. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!