Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három pozitiv teszt de üres a...

Három pozitiv teszt de üres a méh, most akkor terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Van három pozitiv tesztem. Igaz nem azonnal jelent meg rajta a masodik csik, hanem 1-2 perc múlva eloszor csak halványan majd 5-10 perc utan megerősödött. De mind a harom pozitiv. Voltam dokinál, nem látott semmit hüvelyi ultrahangon. Csak megvastagodott mehnyalkahartyat. Meg egy tuszot mellette. Azt mondta lehet, hogy korai terhesség, két hét múlva menjek vissza. A melleim elegge fajnak de mas bajom nincs. Annyi, hogy eleg sokat gorcsolgetek.. Szurkál a hasam. Mehen kivul nem lat semmit. Utolso menszesz: Okt 27. De nekem mindig rendszertelen volt, gyakran késett 1-2 honapott korabban is.
2015. jan. 9. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

4 hetesen nekem is csak megvastagodott méhnyálkahártyát láttak.


4+3 hetesen 3 mm petezsákot


6 hetesen már volt szívhang.


Nyugi, csak korán mentél.

2015. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem is október 27 az UM.


December 19-én már szívhang volt...


Valamit nagyon benéztek nálad, már a 11. héten kellene járj!!!

2015. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, nem feltétlenül lehet ennyi hetes terhes, mert ha rendszertelen a ciklusa, akkor később is lehetett peteérése, amúgy az én UM okt.23.egy pozitív teszt holnap vár az orvos, második baba.
2015. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha par napig érzékenyek voltak a melleim, meg fajták is, meg most is megvannak duzzadva de mar nem faj annyira. Attol meg megmaradhat igaz?
2015. jan. 9. 20:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megmaradhat.Mindenki másképp reagál a terhesség korai szakaszában :) Nyugi!Később fogant,2 hét múlva minden rendben lesz!Ha pozitív 3 teszt az nem csalhat!
2015. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. jan. 10. 10:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi lett kedves kérdező??
2015. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek orvoshoz legközelebb. :) Még mindig fájnak a melleim, tegnap is csináltam egy tesztet (estefelé) azon egyből kijött a két csík, várni sem kellett. :) De majd megírom, hogy mit mondtak szerdán! :)
2015. jan. 18. 19:00
 9/14 anonim ***** válasza:
várlak a hírekkel, drukkolok!
2015. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
6 hetes! 4 mm :) van szivveres! :)
2015. jan. 21. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!