Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még egészséges a babám?

Lehet még egészséges a babám?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok de csak most tudtam meg és edig én elég intenziven biot szivtam. Persze ahogy megtudtam hogy terhes vagyok letettem!!!! Nem nyulok többet hozzá!!! De most félek hogy ez kàrt okoz a babába.


Szerintetek mennyi az esely hogy minden rendbe lesz?



2015. jan. 19. 19:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mi az a bio?
2015. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
53%

Olyan egyszerű elítélni a másikat... főleg ha valaki mindenben tökéletes :)

Megtudta, hogy terhes, letette. Van elég gondja, nem kell a már földön fekvőbe belerúgni.. ez csak a gyengék szokása.


Visszaolvstam a válaszokat.. hát.. van ami a sejtosztódásba szól bele és most már hiába hagyja abba és aztán van, ami a magzat már kifejlődött szerveinek nem jó.

Nem akarlak ijesztgetni. Menj el ahhoz akit ajánlok és keress egy orvost aki mielőbb UH-ot készít, hogy lássa van-e valamilyen rendellenesség.

2015. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A bio az dizájner drog vagy marihuána.
2015. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszélj orvossal, illetve a 8. kerületben (Kálvária tér) találsz egy alapítványt, akik szintén tudnak neked segíteni: Józan Babák Klub, érdemes őket felkeresni, teljesen ingyenes, ha azt szeretnéd akkor anonim is.


[link]

2015. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ezek szerint baj lehet?? :(((((
2015. jan. 19. 23:33
 16/27 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak hogy minnel hamarabb kiüröljön a szervezetemből és ne àrtson a babának?
2015. jan. 19. 23:37
 17/27 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen van baj, de ezt csak alapos orvosi vizsgálat után fogod megtudni biztosan (mivel sose lehet tudni, hogy éppen mi volt a bioban amit szívtál.)

Ne keseredj el, fő az optimizmus. De mindenképp maradj tiszta és ne szívj többet, én csak ennyit tudok mondani.

2015. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Lehet, de nem biztos.

Nem tudom, van e olyan módszer ami gyorsabban kiürítené.

Mindenesetre kezdj el rendesen enni, vizet inni, vitaminokat szedni. És aludni ,)

2015. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Jól tetted,hogy azóta nem szívod a biot,hogy megtudtad a terhességedet.

Az,hogy okoztál-e kárt a magzatban sajnos csak orvos fogja tudni megmondani. Bízz benne,hogy erős kis kölyök és semmi baja nem lesz :)

2015. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem érdekel mi lesz veletek, majd írj ha tudsz valamit. Köszönöm :)
2015. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!