Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még egészséges a babám?

Lehet még egészséges a babám?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok de csak most tudtam meg és edig én elég intenziven biot szivtam. Persze ahogy megtudtam hogy terhes vagyok letettem!!!! Nem nyulok többet hozzá!!! De most félek hogy ez kàrt okoz a babába.


Szerintetek mennyi az esely hogy minden rendbe lesz?



2015. jan. 19. 19:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Amit tehetsz, hogy mielőbb dokihoz mész, elmondod neki ezt. Kezdj el kismamavitamint szedni, azok nem csak a babának, hanem neked is jók. A femibion talán most a legjobb?? Illetve nekem ezt ajánlották tavaly, hogy ez valami újféle, de persze olyat vegyél, ami neked jó. Egyél nagyon egészségesen, és igyál sok vizet is. Így talán mielőbb ürül belőled az összes káros anyag.

Ezek a picikék a pocakban nagyon szívósak tudnak lenni, és legtöbbször még ilyen előélettel is egészségesen születnek meg. Én sem ítéllek el, mindenkinek vannak dolgai.... Én családomban is van egy nő, aki full alkoholista, és terhessége alatt is végig ivott dohányzott, és sokszor még szipuzott is. A kislánya koraszülött lett, 2 A4-es lapot írtak tele a születése után, hogy mi baja van. Kezdve az anyja által örökölt nikotin és alkohol függőséget. :( 2éves korára a kicsi makk egészséges lett, semmi baja nem volt, jeleneleg 8éves, és kitűnő tanuló. Az anyjától elvették őt, a nagymama neveli. Az anyja azóta is iszik éjjel-nappal. :(

Legjobbakat kivánom nektek,és majd írjál mi van veletek!!

2015. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Jesszusom, rakerestem, h mi ez.. [link]

Ez sokkal sulyosabbnak tunik, mint a fu, muszaj lesz a dokinak elmondanod, es majd o elkuld a megfelelo vizsgalatokra.

2015. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk megmondani, talán az orvos is csak találgatni tud, reméld a legjobbakat. Amúgy igen, sajnos benne van a pakliban hogy baj lehet belőle garantálni senki nem tudja neked hogy nem lesz:(
2015. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ugyan nem tudom milyen szer ez, de mivel drog, annak semmilyen formája nem tesz jót.Sajnos az első trimeszterben történik az egyik legfontossabb változás, egyes orvosok szerint főleg az 5. héttől veszélyes, ugyanis bizonyos szerek, nemcsak a drogok, hanem vegyszerek, káros behatások, gyógyszerek súlyos genetikai rendellenességeket okoznak a génekben. Sajnos nem játék, ezt egy genetikussal meg kell konzultálni, vizsgáltatni, mert bajt is okozhattál.Sajnos egy ilyen szer felnőtteknél is komoly kárt okoz, nemhogy egy fejlődő életben. Igen, szívósak a magzatok, de ez nem garancia arra , hogy minden rendben is lesz. Van aki szerencsés és nem lesz gond, de van aki nem.Sajnos itt olvastam egy kismamát, aki a 20 hétben tudta meg h a baba beteg. Később kiderült, hogy valami káros hatás érte az 5. hétbe, pedig extra óvatos volt, nem használt vegyszert, kerül mindent, sose dohányzott és mégis valami kár érte a külvilágból a magzatot. De ez nem garancia.Nem akarlak megijjeszteni, de sajnos van rá esély....

Amúgy elitélni se akarlak, nem tudom, hogy terveztétek e a babát, vagy sem...és megkövezni se akarlak, de ez egy nemi életet élő párnál bármikor megtörténhet...picit odafigyelhettél volna a mensi után. Tudom így is rosszul érzed magad, jól tetted hogy abbahagytad, és próbálj pozitív lenni. Gondolj arra, hogy minden rendben lesz.Szedj vitamint, étkezz egézségesen, add meg a babának, amit csak megtudsz, és majd az orvos elmondja a szakvéleményt, addig ne rágd magad.

2015. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Megszületett a babád?
2015. dec. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
IGen raadasul ikrek es nagyon egeszseges babak :) azota se nyultam ilyesmikhez es nem is fogok :))))
2015. dec. 25. 02:38
 27/27 anonim ***** válasza:
Gratulalok. Sok örömet nektek!
2015. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!