Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki lányt vár annak tényleg...

Aki lányt vár annak tényleg lassaban nő a lábán a szőr?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem is lassabban nőtt, fiúval voltam terhes.. erre nem lehet alapozni a baba nemét!
2015. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
de jó nektek :D bár nekem állna meg... :D de egyébként tényleg az ilyenre semmit nem lehet alapozni.
2015. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én úgy érzem állandóan borotválkozok, pedig lányom lesz. :D :D Persze ha lenne már egy fiús terhességem is és mindkettőnél mértem volna az időt és a szőrök hosszát, ki lehetne következtetni. :D :D
2015. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is leállt a szőrnövekedés, de a hajam az olyan dús lett, mint soha életemben az összes terhességem alatt. És elfelejtett kihullani. :D Már most 12 hetesen is érzékelem, hogy megint lassabban nő a szőr.
2015. jan. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Előre szólok, hogy szerintem semmi összefüggés nincs a különféle tünetek és a baba neme között.

A saját tapasztalatom: kislányt várok, a hasamon a 14. héten egyik napról a másikra csúnya fekete szőrök jöttek elő, viszont a lábamon szinte megállt a szőr novekedése Terhesség előtt hetente borotváltam, mert semmi mást nem visel el a bőröm, most pedig kb. 4-5 hetente kell ismételnem, de akkor sem vészes a helyzet.

2015. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Most este én is megnéztem, mert már elkezdett jobban érdekelni. Az oké, hogy a hasamon le kellett gyantázni a szőrt a köldököm alatti részen, de a lábam olyan mintha max. 4 napos lenne, pedig vagy 2 hete borotváltam :O

Szóval ott pedig lassabban nő, érdekes.

2015. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!