Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy azt érzem hogy...

Normális hogy azt érzem hogy nagy babát szeretnék?

Figyelt kérdés

Persze az a legfontosabb, hogy egészséges legyen.

De emellett nem szeretnék 2-3 kg kisbabát.

Lányom 4,5 el született olyan jó ki husis baba még most is, de formásan.

Szerintem sokkal szebbek a husis babák mint azok akiknek "kint van a bordájuk" 18 hetes uh-n azt mondták van rajta zsírpárna. Jelenthet vmit?

Normális hogy erre vágyom? Vagy valami nincs rendben velem?

Egyébként jelent valamit hogy 25 hetesen fájdslmasan rugdos? Szinte már fáj.


2015. jan. 23. 14:21
 1/6 szonyalena válasza:
Ne agodj minden terheség más! Nekem a második kislányom elég hamar rugdosot s sokszor tete olyan helyre magát hogy nekem is fájt!
2015. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem beteges gondolat, mondjuk én átlagost 3500 g körülit szeretnék, mivel meg is kell őt szülni, meg amúgy is, így is olyan hamar megnőnek.

Nekem első baba, fiú, én is elég korán fájdalmasnak találtam a mozgását. Nagy baba lesz szerintem, 32. héten 2300-ra becsülték. 36 hkm

2015. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mondjuk ezen így nem gondolkodtam, de mindig örültem, mikor mondták, hogy nem lesz kis baba, hiszen a nagy baba általában egyenlő az egészséges, erős, fejlett babával.

Az én fiam amúgy 3900 grammal született.

2015. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ellenkezője, jobban "tetszenek" a kisebb babák, olyan 3-3,5 kilósak, olyan kis cukik. Meg hát igen, nem mindegy, hogy mekkora babát kell megszülni ugyebár :) De nyilván az a lényeg, hogy egészséges legyen.
2015. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szonyalena válasza:
Nekem az elsö 3250 grammal, a második 3150, a harmadik 3850 grammal. De szerintem a nagyság nem csak a sujon mulik hanem nagyon sok mindenen. A fej térfogatán meg hogy hány cm hosszu az a baba akit meg kell szülni. A sulya csak egy plusz. A legfontosabb hogy egéségeslegyen
2015. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi baj nincs azzal ahogyan érzel:)

Hát ha te nagy babát szeretnél,hát nagy babát szeretnél, ennyi:)

Én mindig is "kis" baba párti voltam/vagyok:) Na de egészségesen kis baba,sztem meg ők sokkal édesebbek/szebbek:)De hát mindenkinek más tetszik:)

Én azért is gondolkozok így mert az én kicsim 2950grammal és 48 cm-el született..Gyönyörű,igazi kis magazin baba volt/és még mindig az:)

De mindenkinek a saját picurkája a legszebb-legtökéletesebb:)

2015. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!