Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek ugyanúgy...

Van itt olyan akinek ugyanúgy fájt a melle mint máskor is mensi előtt és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
9. dpo-n vagyok, és ugyanúgy fáj a mellem mint mielőtt megjön, ha hason fekszek kicsit fáj, azért reménykedhetek?
2015. jan. 27. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.nekem ugyanugy faj.jo kemeny.duzzadt.ma teszteltem pozit.egy napja kesik
2015. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

teszt?

komolyan mondom, mintha a marsról jöttek volna egyesek. elmész a boltba, veszel egy tesztet (vagy két különbözőt, ha biztosra akarsz menni), pisilsz egy jót, megnézed, egyértelmű. ha igen, akkor elmész esetleg dokihoz is vagy valami, ha nem, akkor meg maradsz a popódon és csinálod, amit szoktál.

2015. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen,ugyanúgy fájt és még utána is hetekig,de akkor már iszonyatosan.

25 hkm

2015. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fájt. már az elején készül a szoptatásra a mell,én nem is bírtam melltartó nélkül aludni,majd felrobbantak.
2015. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan volt, mint mindig, én a hasszurkákból jöttem rá, meg a méhfeszülésből, hogy érdemes lenne lőni egy tesztet (mensi előtt voltam még).
2015. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!