Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 honapja nem jött meg a...

2 honapja nem jött meg a teszt pozitiv lett. Mehetek e másik korházi szakrendelöbe ha nem itt van le adva a taj kártyám és az állando lakcimem se itt van? Elveszik a gyereket ingyen, ha másfél hónapja voltam tüdőszűrőn?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem veszik el a gyereket, mert semmi baja nem lesz a tüdőszűrőtől. De ugye nem ezt szeretnéd?
2008. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megrémíteni, de mit értesz azon, hogy két hónapja nem jött már meg a menstruációd? Már a második maradt ki? Mert akkor már javában elmúltál 8 hetes, szóval ha az abortuszon gondolkodsz, akkor eléggé bele kell húznod, mert ha jól tudom, akkor nem vesznek el úgy babát, hogy te csak belibbensz egy szép napon és kész is van. Védőnőhöz kell menni, tanácsadásra, elbeszélgetnek veled arról, hogy biztos vagy-e az abortuszban. Egyébként szerintem amiatt nem lesz ingyenes, mert tüdőszűrőn voltál, mert nem jelenti azt, hogy a babának automatikusan bármilyen károsodása lenne amiatt.
2008. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen furcsa a világ. mig mások életet vesznek el,mig mások szenvednek hogy egyáltalán legyen gyeremekük
2008. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem igazán értelek, és szerintem az előttem szólók sem. Szóval az első kérdésedre, szertiem mehetsz bárhova rendelőbe, és sem oda járok ahova kellene. Csak menj minél előbb. Ha két menzid kimaradt, valóban elmúltál már 8 hetes, az biztos. Fogalmam sincs, hogy a tüdőszűrő árt e a picinek, ezért is fontos lenne minél előbb elmenned dokihoz. Ő majd válaszol a kérdéseidre. Mindenképp el akarod vetetni a picit, vagy csak mert baja lehet a tüdőszűrőtől?

Nem tudom, hogy ingyen elveszik e, csak azt hogy a 12 hét után csak nagyon indokolt esetben, a baba nagyon nagy fejlődési rendellenessége esetén csinálnak abortuszt.

Menj nőgyógyászhoz minél előbb!!!!!

27 hetes kismama

2008. aug. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!