Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakivel ilyen? Zsibbad...

Volt valakivel ilyen? Zsibbad ejjelente a bal karom es a bal labam.15 hetes kismami vagyok

Figyelt kérdés

A bal kezemet ugy erzem mintha a vallambol kiindulo fajdalom illetve nagyon enyhe zsibbadas lenne , es a laban meg a fordforgombol illetve a fenekwmbol vagy a derekam felol erzem kiindulopontnak es a labamba sugarozhat ki... szerintetek mennyire kell aggodnom?

.. holnap megyek orvoshoz..


2015. febr. 1. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szokott lenni, hogy mindkét kezem elzsibbadt, ha máshogy helyezkedtem, akkor a lábaim, vagy a kezem és a lábam...

Nem volt vmi jó. :/

2015. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt olyan ,hogy zsibbadt a nyelvem és a kezem ......A fülem is elég sokszor bedugul.Nagyon megijedtem :( Én 13 hetes kismama vagyok.Jövőhéten megyek dokihoz. Ez már a harmadik terhességem ,az elsőnél 20 hét után éreztem ,hogy lezsibbadt a fél oldalam a nyelvemmel kezdődően....Elküldtek neurológiai vizsgálatra ,ott azt mondták nincs semmi baj ,csak a baba valami ideget nyomott.Most még szerintem elég pici ahhoz hogy ideget nyomjon :( De ki tudja .... Majd kedden kiderül :)De ha neked csak éjjelente van ez a zsibbadás,akkor lehet ,hogy csak elfekszed ..Várom a válaszod ,mit mondott a doki :)
2015. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ez a 2 terhessegem... de a fiammal at eg vilagon semmi bajom nemvolt... most meg 1 hete zsibbad a karom meg a lalabam... ha elfoglalom magam napkozben meg ha csinalok valamit akkor nem erzem... csak ha lefekszem.. meg neha ugy elnehezedik a karom... olyan kellemetlen ilyeszto erzes... emlitettem a gynekologusomnak.. aztmondta h rosszabbodna vagy nemmulna akkor menjek vissza h intez nekem korai idopontot neurologusnal, mert nalunk nagyon nehez bejutni neurologushoz... ugy felek.. remelem h minden rendben...szerintem 15 hetesen nemnagyon nyomhat semmit a baba ugye?... es koszonom az eddigi valaszokat is
2015. febr. 1. 12:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos terhességnél ez gyakran megjelenő probléma. Nekem a 20. hét tájékán jött elő és egyre rosszabb lett, ahogy teltek a hetek. Az orvos annyit mondott, hogy nem lehet vele mit csinálni, majd elmúlik. Szülés után pár napra elmúlt.
2015. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!