Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el? Többi lent

Hogy mondjam el? Többi lent

Figyelt kérdés

Elösször is kezdjük azzal hogy ez nem egy kamu kérdés , ... A barátommal lefeküdtünk védekeztünk és kiszakadta a condom , mostanában minden reggel , rosszul vagyok de még nap közben is megkértem a barátom vegyen egy tesztet , megcsináltuk és pozitiv lett két csikkal !! A barátom nagyon örül ugyanis 22 éves , eén már kevésbé mert én '15és fél vagyok . holnapra jelentkeztem be nögyógyászhóz ahová eggyütt mgyünk a barátommal , ha télleg terhes vagyok hogy mondjam el anyuéknak ?? :/

Oltó trágár kommentet ne légyszi igy is rossz a közérzetem !!



2015. febr. 1. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Te tudod, hogy milyen viszonyban vagytok a szüleiddel. Szerinted mit szólnának hozzá? És miért nem vettél be esemény utánit? Mikor történt az aktus?
2015. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Másfél honapja , de csak most jelentkeznek a tünetek , szerintem rosszul reagalnanak
2015. febr. 1. 14:19
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nagyon fontos, hogy mielőtt elmondod nekik tisztázd először magadban hogy meg szeretnéd e tartani.

Próbáld meg mérlegelni a dolgokat, esetleg beszélni a szüleid előtt valakivel aki tud segíteni abban hogy átlásd a helyzetedet.

Ez a korod miatt nagyon fontos.

2015. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én babat ilyen korba nem szeretnék de a barátom elhagyna ha elvetetném
2015. febr. 1. 14:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért nem vettél be esemény utáni tablettát?
2015. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A szüleid ugye ismerik a barátodat.

Ha nem szeretnéd ne tartsd meg csak a barátod miatt, szerintem ennyi idősen meg kell értenie ha ebben a korban még nem érzed erre késznek magad. Szerintem egy ilyen horderejű dolognál ezt meg kell értenie.

Legközelebb pedig szakadt óvszer után azonnal esemény utáni, vagy szedj fogamzásgátlót.

Hogy a szüleidnek hogy mond el? Szerintem próbáld meg minél tisztábban azaz ne kertelj és ne magyarázkodj, csak mond el hogy terhes vagy, ha kiakadnak az tök természetes részükről de ne tűrd a haragjukat a végtelenségig, ugyanis azt hiszem hogy oké hogy elmondják felelőtlen voltál, de ez részben az ő saruk is, és most azt hiszem inkább támogatniuk kéne.

2015. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12 hétig veszik el a babát szóval lassan elkéne döntened mit szeretnél.a szüleid lehet kiakadnak sőt tuti de ugyis segíteni fognak.elmondják mik a lehetőségeid ők akarnak e vagy tudnak e valamiben segíteni stb...a barátod dolgozik vagy tanul?kivel él?mert ha ő annyira akarja akkor meg kell teremtenie a megfelelő körülményeket.és a szüleid is ezt fogják elvárni.nagyon fiatal vagy.mindenképp beszélj a szüleiddel!!!attól lehet jobban kiakadnának hogy eltitkoltad előlük és nem ültél le velük joguk van tudni kiskorú vagy és gondolom még náluk élsz!!őszintén álljatok eléjük a pároddal együtt!!!majd írj mit sikerült intézned!!de ezt minnél hamarabb tedd meg!!mert ha mész orvoshoz ott is megkérdezik megtartod e és valamit mondani kell.
2015. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A barátom dolgozik és , egyedül él .. Nem tudom hogy elvettesem e .. Hiszen .. Az enyém .. De ên erre még nem vagyok kèsz
2015. febr. 1. 18:17
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Az örökbe adáson nem gondolkodtál el? Tudom, nem egyszerű, mert ki kell hordani, meg kell szülni. De tiszta maradna a lelkiismereted, hogy nem vetted el tőle a lehetőséget, hogy éljen. Olyan sokan várnak örökbefogadható kisbabára...

Ha az én gyerekem lennél, én támogatnálak abban, hogy megszüld és örökbe add, ha nem akarod megtartani. Esetleg ezt a lehetőséget is említhetnéd a szüleidnek.

2015. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hat akkor a körülmények nem rosszak...csak hát ha nem akarod...kérdezték hogy miért nem vettél be eseményutánii??mikor volt az utolsó menzeszed??
2015. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!