Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 4hetében vagyok, de...

Hajfény kérdése:

Terhesség 4hetében vagyok, de egésznapos hányingerem van és semmi ennivalót nem kívánok. Viszont állandóan éhes vagyok! Ez meddig tart? Tehetek valamit, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

#éhség #hányinger #Terhesség 4hete #nem kívànok semmien ételt
2015. febr. 3. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 8 válaszoló vagyok. Én most vagyok 17 hetes és még most se kívánok semmilyen fajta ételt, de enni már jobban tudok, mit eddig. Elsőnek csak a leveseket tudtam enni, most már eljutottam arra a szintre, hogy ha napi kétszer eszek szilárd, főtt ételt az már jó, de van amikor egy is elég.

Kitartást! Nemsokára jobban leszel! Hidd el!

Jó babavárást!

2015. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
En most vagyok 8 hetes és ugyanez van! Már a konyhába is alig bírok bemenni, minden szag zavar! Semmit nem kívánok, de enni ugyebár kellene! Nekem eddig csak émelygés volt, de tegnap du.már hanytam is, igaz akkor karfiolt próbáltam enni, annak meg azért van szaga, hát... minden kijött belőlem! De már reggelire sem tudom mit egyek, bármilyen teljes kiőrlésű vagy magvas kenyeret megveszek, egyik sem ízlik már, még a kedvenceim sem, sőt még a szagát sem bírom pl a zsemlenek sem! Valaki mondjon már egy tippet, ilyenkor mit kell enni? Állandóan nem ehetünk gyümölcsöt! Pl.az alma sem ízlik most, és pont nincs gyümölcsszezon! Még a víz sem ízlik már, pedig a cukros löttyöket évek óta nem iszom! És persze folyton éhes vagyok, csak épp semmit nem kívánok, semmi nem esik jól! :(
2017. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!