Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes terhes! Hogy ha 10kg...

25hetes terhes! Hogy ha 10kg ot hízik valaki, akkor szülésnél, mennyi az amit általában minden kis mama le ad?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
baba+víz+placenta- ez nem attól függ mennyit híztál, hanem, hogy a babád mennyi :) kb. 5 kiló...
2010. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A súlygyarapodás normálisnak tartott menetrendje szerint kb. 15 % a szülésig, ami átlagban ugye 10 kg-ot jelent. Ebből mondjuk 3,5 kg a baba, 1,5 liter (=kg) a magzatvíz, közel 1 kg a lepény, a többi az anyai szervezet alkalmazkodása (pl. folyadékterek bővülése) a várandóssághoz."


Én + 11 kilóval mentem szülni és szülés után pár nappal megmértem magam, pontosan 11 kiló ment le, ugyannyi voltam mint teherbeesés előtt.

2010. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én 20 kilót híztam sajnos (nagyon vizesedtem, az arcom is föl volt püffedve), a kórházból 16 kiló mínusszal mentem haza, 3 hónappal szülés utánra magától lement a maradék 4 kiló a szoptatás mellett
2010. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Baba+magzatvíz+méhlepény garantált.


6 héten belül a rád rakódott víz nagy része is lemegy (sajnos főleg izzadással), és a méh is összehúzódik közel eredeti méretére.

2010. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. Én +9 kilóval mentem szülni és -9 kilóval mentem haza. (diétáznom kellett cukor miatt sajna)
2010. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!