Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem lesz baj a...

Szerintetek nem lesz baj a babával, quamatelt vettem be nem egyszer, nagyon sok a savam?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt a gyógyszert nem ismerem. Miért nem renit szedsz? Nekem is rengeteg savam van. Renit szoktam enni, azt szabad, és ráadásul jó ize van és cukor mentes. Vegyél olyan nem is drága.

34+5 hetes kimami

2010. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a reni nem volt jo
2010. febr. 10. 18:06
 3/9 anonim válasza:

Nekem a dokim Maaloxot írt.Vény nélkül kapható, az íze nekem nem annyira jött be, de Én nem nagyon bírom a mentolt.

Ne igyál rostos vagy szürt leveket mert azok savat okoznak.

2010. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A quamatel nem szedhető teresség alatt.Jobb lenne ha mellőznéd főleg hosszú távon.
2010. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom Qumatelt nem szabad. Én terhességem előtt is küzdöttem a savval, évek óta szedtem a Qumatelt de mikor terhes lettem szólt a doki, hogy már nem szabad.

Egyél háztartási kekszet, diót........

2010. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert nekem meg pont ezt írta fel a nőgyógyászom. Igaz, hogy én is elolvastam a betegtájékoztatót és utána nem szedtem be.
2010. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedtem a terhességem előtt! Ez a gyógyszer csak akkor hatásos, ha rendszeresen szeded, semmit nem ér ha néha beveszed! Ez nem savlekötő, ez egy filmréteget képez a gyomorszádon és megvédi azt a savtól! Terhesség alatt nem ajánlott szedni, bár nincsenek rá tapasztalatok, ki is lenne az a hülye aki ilyenkor kísérleteztetne magán! Próbálj természetesen módon védekezni! Hidd el én tudom milyen rossz 10 éve küszködöm a savammal! Amit ajánlok, nekem bevált: Minden este Salvus víz 1dl, Lucerna tabletta reggel este, napközben tiszafüredi ionos víz és figyelj oda az étkezésre! Remélem tudtam segíteni, ha tanács kell írhatsz privibe is!
2010. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tej jött be gyomorsav ellen.
2010. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugy tudom hogy az nagyon erős gyógyszer,én nem merném szedni.

1 kanál fahéj,2kanál mézzel elfogyasztva megakadályozza a túlzott gyomorsav termelést.De a tej is nagyon jó!

2010. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!