Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volna a legjobb megoldás?...

Mi volna a legjobb megoldás? Ettől tovább nyílhat a méhszáj?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt kiderült hogy a méhszájam nyitva Ci:3110 volt.. Azóta feketék szinte egész nap.. Viszont nagyon szekrekedesem van ... Nyomni nem merek mert félek hogy tovább nyílik, lehetséges?
2015. febr. 9. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy?
2015. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak.. 32 :(
2015. febr. 9. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
gyógyszetárból hozass kúpot. inkább ne erőlködj
2015. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj rostos ételeket enni, sok gyümölcs, szilvalekvár - hátha segít.
2015. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát... baratnőm 20 héttől feküdt, veszélyeztett terhes volt. az orvosa azt mondta neki (bár nem volt székrekedése!) hogy üljön a wc-n és elörre hajolgasson, kicsit "tornázzon"... igy nem kellett neki nyomnia...
2015. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak székrekedésre homeopátiás golyók ami azért jobb szerintem mint egy gyógyszer terhesség alatt! Lehet terhesség alatt Laevolac szirupot inni,én kaptam a kórházban terhesen innen tudom.

A homeopátiát megtalálod a Google-ban a homeomami oldalán.

2015. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! remélem azóta azért megoldódott a probléma és még egy nadrágban vagytok. Amit ajánlanék az a baba szilva étel. Tuti. A kislányomnak bejött amikor nagyon durva székrekedése volt. Amikor nekem kellet feküdnöm - 5-6- hét után- jött a székrekedés és ugyanazon okból mint Te nem erőlködhettem. Nekem akkor a rengeteg folyadék segített de alsó hangon három liter egy nap. Kitartás csak pár hét!!!!
2015. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére még egyben vagyunk :) Bár nem akarom elszolni magam. 3 napja furan érzem magam.Szekelesi problémaim sajnos meg mindig vannak, volt hogy már azt mondtam Paromnak hogy bemegyek heti egyszer a kórházba és kérek beontest... Ez sem a legjobb megoldás de meg mindig jobb minthogy össze eszek mindent a siker érdekében és semmi eredménye sincs.. Neked végül hányadik héten jött a baba? Mikortól voltál nyitva?
2015. febr. 24. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!