Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már kezdek ideges lenni. Ez...

Már kezdek ideges lenni. Ez mennyire normális? És csak jövő héten lesz ultrahang.

Figyelt kérdés
Ma léptem a 18.hétbe, és ma van pont 2 hete,hogy hanyatt fekve érzem a pici mozgását, viszont még mindig csak akkor. Ülve, meg állva még egyáltalán nem. Ez bajt jelent? Jövőhét szerdán megyek ultrahangra, de addig megőrülök. Szerdán említettem az orvosnak, akkor azt mondta, hogy nem baj. De azóta megint eltelt egy hét, és még mindig semmi változás. Amúgy második baba, mellső fali lepény, de elsőnél is az volt, és akkor is a 16.héten éreztem először, akkor is hanyatt fekve,de arra már nem emlékszem, hogy ülve, meg állva mikor.
2015. febr. 17. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a 20.héten éreztem először, de nagyon picit. Nyugodj meg.
2015. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20. héttől érezhető általában. Nem tudom miért vagy ideges. Olvass utána mikor lehet érezni az első babamozgásokat. Többedik babát esetleg lehet előbb is érezni.
2015. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miert idegeskedsz? Nem arrol van szol hogy egyaltalan nem erzed, hanem, hogy nem minden testhelyzetben. Ez lehet sokindentol, a lepeny helyzetetol, a babanak meg viszonylag nagy helye van mocorogni, igy nem mindig "utkozik", ha erted, mire gondolok :D en 19+5 vagyok, ezen a heten kezdtem el erosebben erezni a mozgasat, elotte inkabb csak csiklandozott, most mar nagyokat rug :D de nekem hatso fali a lepeny, hidd el szamit ez! Nyugi, nincsen semmi baj, csak nagy kenyelemben van a picurkad, jol elhelyezkedett :D majd az ultrahangon meg azt nezed, mekkorakat mozdul ;)
2015. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első baba mellső fali lepény 15 héttől éreztem. nem gyengén. most 18 20 héttől mondhatom második babával szintén mellső fali lepény hogy érzem a rugdosását!nyugodj meg minden oké vele, de ha megnyugtat a védőnőnél már a szívhangfigyelővel megtudjátok hallgatni a szívhangját.
2015. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fekve elég hamar éreztem a babámat, de ülve és állva csak jóval később!

18 hetesen még ne aggódj, tök normális, hogy nem érzed ülve-állva.

Amúgy én a második babámat később éreztem, és nem is olyan intenzíven mint az elsőt, úgyhogy erre is van példa. No para!

2015. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!