Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki meg csináltatta a...

Ki az aki meg csináltatta a down kor szűrést? Sima u. hangból nem lehet ezt ki szűrni? Nagyon drága ez a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt ajánlatos mindenkinek elvégeztetnie.A sima uh kevés mert nem mutatja ki rendesen ehhez alapos vizsgálat kell és vérvétel is.Attól függ hova jársz orvoshoz mert ingyen is megcsinálják de átlag 10 ezer ft.
2010. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálunk 9000 nekem azt mondta az orvos (terhesgondozóban) hogy ha rendelkezek egészségkártyával meg csinálják arra is!
2010. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltasd meg,ha az eredményeid határ értéken belül vannak,10e ft,ha valami nem passzol akkor az utána lévő trimeszteri négyes teszt 20e ft,az integrált teszt 29e ft.Általában nem szokott gond lenni,más nem a magad megnyugtatására csináltasd meg.
2010. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a down szűrés ingyen volt,az integrált tesztért kell fizetni
2010. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szegeden 30ezerbe kerül!

Én nem csináltattam meg,inkább a 35év felettieknek javasolják jobban!

27h terhes

2010. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 12+3 napos vagyok, a doki Ultrahanggal tarkóredőt néz, és a lelettel együtt beutalót ad, pont ma voltam vérvételen és majd 22-e környékén lesz eredménye. Nem tudom, hová valósi vagy, mert ha Bp-i akkor a Magzati Diagnosztikai Központba ingyen megcsinálják a vérvételi részét, csak magaddal kell vinni az ultrahang eredményét és egy beutalót a dokidtól.

Ha viszont ott csináltatod az Ultrahangot is azért már fizetni kell. Az összeget nem tudom, de szerintem neten utána lehet keresni.

2010. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!