Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 - 34 hetesen bevállalnátok...

33 - 34 hetesen bevállalnátok egy hétvégét 120 km-re a lakhelyetektől?

Figyelt kérdés

A szüleimet szeretnénk meglátogatni még a szülés előtt a jövő hétvégén, akkor leszek 34 (ultrahang szerint 33) hetes. Autóval mennénk, természetesen nem én vezetnék, már nem is nagyon férek be a volán mögé. :)

Ha egyébként nincs gond a terhességemmel azon kívül, hogy most már hamar elfáradok és sokat fáj a derekam, bevállalhatom az utat szerintetek?



2015. febr. 20. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nem utaztam, de én ilyen félős vagyok.

Ha szerinted bírod, miért ne mehetnél?

2015. febr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha semmi gond nincs a terhességgel, akkor igen.
2015. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
simán utaztam ilyenkor messzebbre is, jól éreztem magam
2015. febr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát, terhességfüggő.

Én tavaly a 36. héten metszeni mentem a balaton nyugati végébe, 140km csak oda, de előtte megkérdeztem az orvost, hogy mit csináljak, ha beindulnak a fájások. Azt mondta, akkor üljünk autóba és irány a mi kórházunk. Ne álljunk meg sehol, mert akkor bent fognak és megcsászároznak max. , mert a kórháznak az nagyon sok pénz, szülés előtt álló kismamát akkor sem engednek el, ha még bőven lenne ideje. 2 óra alatt visszaérünk, induljunk akkor el, ha 10 percesek a fájások. Ha vérzés lenne, kizárólag akkor idegen kórház.

Szóval én elutaztam, metszettem, napoztam és a 38. héten szültem. A 37. hét után már azt éreztem amúgy valahogy, hogy már nem indulnék el sehova, de a 36. héten még semmi ilyesmi megérzés sem volt és jól tettem, hogy elutaztam :)

2015. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én még a szülés napján is fitt voltam, bevásároltam cipekedtem

szóval a 33-4. héten simán autóznék

csak vinnék a hátamhoz kispárnát, vagy sokat lennék félig fekve, mert ülve, görnyedve nemigen volt a babának hely, nem is bírtam sokéig ülni

2015. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia, én most 33 hetes vagyok, 2 hét múlva, 35 hetesen Ausztriába készülök 1 hétre - család síel, én friss alpesi levegőt szívok majd :)

Megkérdeztem az orvosomat - azt mondta, egészen nyugodtan. Az út 6 óra autóval, annyit mondott, hogy álljunk meg többször sétálni, nyújtózkodni. Nekem is teljesen problémamentes a terhességem.

Egyébként én vezetek is még, 100km-es távokat simán megteszek egyedül is, nekem még egész kényelmes a pocak :)

2015. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 36 hetesen 250 km-re is elutaztam,sőt Galyatetőn a kilátóba is felmentem.Ha nincs gond a terhességgel,akkor nyugodtan.
2015. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én elutaznék. 39. hétig dolgoztam, a munkahelyem 60 km-re volt, bejártam minden nap busszal vagy autóval. 34. héten még simán elutaztam ilyen messzire. Még csapatépítő tréningre is mentem 35 hetesen 150 km-re.
2015. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én 35 hetesen Pécs-Bp távolságot utaztam, nekem ott laknak a szüleim. Semmi baj nem volt.
2015. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amikor terhes voltam,akkor azt mondtam volna egy ilyen útra, hogy menjünk.

Nekem koraszülésem volt 33 hetesen, így most azt mondom, hogy semmiképpen nem indulnék már el ennyi idős terhesen. Bármi történhet és én nem szeretnék vadidegen városban, vadidegen emberek között szülni, rosszabb esetben hetekig ott lenni.

2015. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!