Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e szó terhességről...

Lehet-e szó terhességről 18-án kellett volna meg joni e jött is, de csak az nap tarttot és barnább is volt a szokottnál és ma voltam uzira is de minden ok és terhességet sem látott lehet korai volt még h lásson ott valamit?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
???????
2015. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez mi???
2015. febr. 20. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egy napig tartott és barnás volt akkor lehetsz terhes. A végét nem értem. Dokinál voltál? Ilyen korán még petezsák se látszik UH-n viszont egy terhességi teszt már jó eséllyel kimutatja.
2015. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi választ igen ultrahangon voltam ,tesztet is csináltam ma reggel ,de negativ lett.se ciszta se gyulladás szoval azt mondta minden ok.Ám a várt havi előtt kb 8-10 nappal volt közösulés.Mi lehet ez?
2015. febr. 20. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem pont peteérés környéke, igy is van esély babára de nem annyi. Nem tudom :( teszt nem biztos hogy ilyenkor mindenkinek kimutatja főleg hogy ha késői peteérésed volt de lehet más oka is a 'fura' vérzésnek. Pár nap múlva ismételd meg a tesztet.
2015. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Remélem minden jó lesz csak nem értem mitőllehet ez ha minden ok volt uzin :(

2015. febr. 20. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom :( lehet akár hormonális eredetű probléma is. Ha UH-n minden jó volt és nem baba akkor mást nem tudok elképzelni. De mondom főleg ha késői peteérésed volt a teszt is jogosan negativ, menzi napján akkor mutatja ki ha középidőben fogant. De UH-n sehogy se látszik még, tényleg túl korai.
2015. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérlek, írd le úgy a kérdésed, hogy használsz vesszőt, ékezetes betűket, az elütéseket javítsd ki, ,ert így csak sejtjük a problémádat.


Főleg ez az "uzi" talányos. De a többit sem érteni jól.

2015. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az lett volna a kérdésem,hogy lehete-e terhes mivel február 18-án kellett megjönni,de csak barnás volt és csak az nap tartott.20-án voltam ultrahangra,ott minden rendben volt terhességet nem látott,sem gyulladást,sem cisztát szóval semmi gond nem volt.A teszt is negativ lett ma reggel is csináltam,de viszont a jobb petefészkembe kicsit szurkál.Nem tudom tényleg mi lehet ez.Ezért kérem a tanácsot.
2015. febr. 21. 07:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap este a derekam is nagyon fájt.
2015. febr. 21. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!