Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát tervezünk párommal én...

Babát tervezünk párommal én meg dohányzom, sokat ártok a babának ha csak akkor teszem le a cigit amikor már pozitívat teszteltem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 16:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A babám egészsége a legfontosabb!remélem összejött március 4-ére nem várom
2015. febr. 23. 19:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem mondtam egy szóval se, h ne hagyja abba, csak a tapasztalatomat osztottam meg :)
2015. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Úgy látom mindenki egy véleményen van, úgyhogy lehet én leszek majd az akit lepontoztok, de attól leírom az én ,,történetem".

Kb. 10évig cigiztem, legalább(!) 40szál/nap. Soha nem voltam rá képes, hogy letegyem a cigit, mondjuk nem mintha annyira abba akartam volna hagyni.

Babát nem terveztünk, de igazából túl sokat nem tettünk ellene. Kimaradt a menstruációm, gyűltek a pozitív tesztek. Nem tudtam eldobni a cigit egyik napról a másikra (talán azért mert még fel sem fogtam, hogy babát várok). Elkezdtem fokozatosan csökkenteni. Kb. egy hétig napi 40szál helyett, nem szívtam csak 10-12szálat. Az utána következő napokban drasztikusabban csökkentettem a napi adagot, elértem azt pár nap múlva, hogy elég volt napi 1-2-3szál cigi (úgy, hogy ébredés után nem rohantam cigizni, csak 1-2-3óra múlva szívtam el az első szál cigim, pedig(!) én azelőtt ahogy kinyitottam a szemem, már rohantam cigizni, minimum 2szálat)

Most már ott tartok, hogy egyáltalán nem cigizek, konkrétan undorodom tőle.


Kellett egy kis idő szerintem, amíg az agyam felfogta, hogy egy kis élőlény van a hasamban, és amit eddig annyira szerettem, most már abba kell hagynom.

A másik meg az, hogy anyu velem végig cigizett. Jó súllyal születtem, se testi-se szellemi problémám nincs, se semmi.


Kedves kérdező!


Mindezek ellenére drukkolok, hogy sikerüljön leraknod a cigit (olvastam, hogy abbahagyod) és drukkolok, hogy sikerüljön a baba.

Mindezt csak azért írtam le, mert nekem is volt kérdésem a dohányzással és a terhességgel kapcsolatban, mindenki nekemugrott, hogy jajj azonnal rakjam le, és csak mérgezem a babám. Nem voltak túl biztatóak.

2015. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!nekem volt egy osztálytársam aki 17 évesen lett terhes végig cigizett és még szülés után is úgy szoptatott hogy közben a kezébe meg lógott a cigi.Nagyon haraguttam rá hogy Ennyire felelőtlen és azt mondtam én soha teszek ilyet.Úgyhogy ez után a pár szál cigi után végleg leteszem .
2015. febr. 23. 20:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Miután pozitívat teszteltem napról napra kevesebbet cigiztem majd a poziteszt után 1 héttel (5+5 hetesen) úgy keltem fel reggel hogy undorodtam a cigitől. A mai napig így van, a füst is zavar és egyáltalán nem hiányzik a cigi, előtte napi 1 dobozzal szívtam.
2015. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!