Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eltűnt a reggeli hányinger....

Eltűnt a reggeli hányinger. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam ultrahangon 6+6 hetes vagyok minden rendben volt, van szívcső pulzálás. Viszont 2 hete hányingerrel kűzdök minden reggel és ma reggelre teljesen eltűnt, csak a cici fájdalom/feszülés maradt. Normális ez, hogy ilyen hirtelen eltűnt a reggeli hányinger?
2015. febr. 24. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, a tünetek jönnek mennek, akár ennyire hirtelen is.
2015. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod.
2015. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg boven vissza is johet! Nekem is voltak tok jo napjaim, de 18. hetig aztan megis hanytam, pedig sokszor en is azt hittem, elmult. De ha nem lesz mar semmi bajod, az sem gond. Nyugi :)
2015. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat :) Gondolom látszik, hogy első baba és még nem tudom mi a normális, mi nem :)
2015. febr. 24. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy hétig voltam rosszul az elején,aztán elmúlt. Megijedtem,de minden rendben volt. Most volt a 12 hetes uh,azóta iszonyúan rosszul vagyok. Ne aggódj :-)
2015. febr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt hirtelen a hányingerem és jól vagyunk amúgy :) sok embernek nincs is hányingere a terhesség alatt.
2015. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!