Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi nőgyógyászok? Ki...

Szegedi nőgyógyászok? Ki kihez jár és mennyi egy alap vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Vincze Emőke.Nagyon kedves,lelkiismeretes:)

6 ezer a havi terhes gondozás,plussz 2 ezer ha ultra hang is van!

37 hetes kismama.

2010. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

A klinikai orvosok mind nagyon jók, bármelyikat választhatod közülük, és nekik nincs fix tarifájuk, annyit adsz, amennyit tudsz. Én Tóth doktort vagy Márton Virágot ajánlanám. A szakorvosok között is vannak jók és kedvesek, de ők már inkább tartják a markukat, és én az olyant nem szeretem. Szerintem a dokik megkapják a fizetésüket a munkájukért és aki emberséges és tud beletenni valami pluszt is, akkor megérdemli a hálát, de ha nincs magánrendelése, akkor mi alapon szab meg fix tarifát?! Had döntsem már el a páciens, hogy mennyire volt elégedett vele és hogy ezt hogyan tudja meghálálni, nem?

2010. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is mindegy ,hogy melyiket választod nagyon jó dokik,de viszont sári tamást és sikovanyect nem ajálom igaz nem sokat kérnek ,de viszont nagyon sok a betegjük és nem mindegyikre figyelnek oda tudnék mesélni
2010. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Sárit meg a Sikovanyecot szerintem se válaszd! Nagyon sok betegük van és sz@rnak rájuk. Bekaszálják a nagy zsét, de semmi egyéb. Én szerencsére nem közülük választottam, hanem egy klinikai orvost, akivel nagyon elégedett voltam, de voltam a bérkertben 3d-s baba mozin...időpontra mentem, mégis csomót kellett várni és 15 rongyért olyan filmet csináltak, hogy a kb 20 percből 10 perc azzal ment el, hogy a gépen felugráló ablakok látszanak... szerintem ez így igénytelen. és nem csak én jártam így!!!
2010. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor jobb a női nőgyógyász
2014. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!