Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart még ez az állapot?

Meddig tart még ez az állapot?

Figyelt kérdés
6hetes kismami vagyok.Csak aludnék,nem bírok a fekvésen kívül semmit csinálni. Kínzó hányinger,szédülés,rossz kedv,teljes erőtlenség. Férjem tegnap azt mondta elhagyom magam.Tényleg lehetne ez ellen tenni,hogy ne ezt érezzem?Tényleg elhagyom magam,vagy más is volt így?
2015. febr. 28. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális a korai terhességnél. Nálam az 5.-től a 13. hétig tartott, hozzá egész nap folyamatosan hánytam is. Otthon voltam a másfél éves lányommal, sokszor én vegetáltam az ágyban, ő meg játszott mellettem.
2015. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok és egyszerűen hasznàlhatatlan :D Hànyingerem nincs, de ez a fàradság érzés már kóros, màst sem csinálnék csak az àgyba feküdnèk, màr én érzem magam kellemetlenül,hogy mennyire " haszontalan" vagyok, de a férjem velem is nagyon megértő, hisz tudja hogy mindig is egy energiabomba voltam :)
2015. febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11 hetes vagyok, 4 hetesen kezdem napi szinten többször, majd 7 hetesen kórház mert semmi nem maradt meg bennem! Most ott tartok, hogy reggel fix, este meg vagy igen vagy nem! De már úgy érzem mintha az egész napos émelygés is kicsit csillapodna!:) borzalmas volt az elmúlt 7 hét, de bízom benne, hogy most már el fog múlni! Kitartást!! Nekem az ég világon semmi sem segített!
2015. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is ugyanezek vannak pedig már 13hetes vagyok mondjuk ikrekkel:)jolenne ha már nem lennék ennyire fáradt
2015. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!