Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koncert szules elott egy hettel?

Koncert szules elott egy hettel?

Figyelt kérdés
Nagyvaradra latogat a Republic, imadom oket, (most potyognak a konnyeim Cipo utan... ) Soha nem lattam oket eloben.... Most itt az alkalom... Marcius 14.en tartanak koncertet a varadi muvelodesi hazban, s ugy vagyom elmenni... Ulohelyek vannak, s vajon ha leghatso sorban foglalnek helyet lenne valami baj?

2015. márc. 2. 04:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyan már mi bajod lenne? legalább lesz még egy kis kikapcsolódásod a szülés előtt, hacsak meg nem szülsz addigra :)
2015. márc. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja azt még hozzátenném én a 9 hónapos lányomat vittem ki este 9-es republic koncertre, szegényem akkor volt először náthás úgy istenigazából szeptember végén, és csak kint a friss levegőn tudott elaludni.. három-négy szám után végigaludta az egészet és itthon csak betettük az ágyba aludt reggelig :)
2015. márc. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kicsit felek bevallalni, de hat vegulis azon kivul hogy megindul a szules mi bajom lehet? :)) Csak a ferjem nem tud jonni... talan keresnem kene valakit aki jonne...

Amugy... milyen a Republic Cipo nelkul...?

2015. márc. 2. 05:25
 4/8 anonim ***** válasza:
még így is jó... Boros Csabi énekel helyette, az ő hangja nagyon hasonlít...
2015. márc. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amúgy meg tényleg keress valakit aki elmegy veled és akkor nyugodtabb leszel
2015. márc. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én moziban voltam szülés előtt egy héttel a férjemmel, 3 órás filmen. Csak két rossz történhet: már előtte megszületik a babád, így nem tudsz mégsem elmenni, vagy pont ott indul be a szülés, bár erre kicsi az esély, hogy hirtelen jöjjön a szülés. Én azért vinnék egy ismerőst.
2015. márc. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán elmennék! Használd ki az időt a lazításra:) Mert utána sokáig nem lesz lehetőséged:) Én mentem volna moziba is,akár a kiírt napomon is,csak nekem annyira fájt már a hátam ha akár csak 10 percet is ülnöm kellett,hogy hajjaj:)

Menj,de legyen valaki akit értesíteni tudsz ha esetleg elindulna kifele a kicsike :)

2015. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is simán mennék. Életed végéig bánnád, ha nem mennél el. Ki ne hagyd!!! :)
2015. márc. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!