Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+2hetes terhesen normalis...

34+2hetes terhesen normalis hogy azt erzem hogy a baba mintha a medencecsontnal nyomna? Illetve szetthuzza a hasam2fele is olyankor elegge faj

Figyelt kérdés

Eleg sokszor lennt erzem mar neha olyan mintha a combomat tapogatna mikor epp ugy helyezkedek el.

Meg a hugyvezetekem nagyon tudja kinozni szegenykem..sokszor mintha bugyborekolna ottlennt annyira mocorog,vagy nemtudom hogy mondjam ezt. Elso baba! De erzek olyat is mintha kattana egyett a hasamban olyan fura dolgokat csinal hogy.sokszor nemis ertem ...



2015. márc. 2. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,ezek nekem is voltak. A kattanás is,máig sem tudom,h mivel csinálta. Meg a bugyborékolás is. És olyat is éreztem,mintha kapirgálna a körmeivel. Meg rengeteget csuklott.
2015. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,meg kidugta a térdét,és az nagyon kellemetlen volt,de hiába próbáltam visszanyomni,nem engedte.
2015. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is csinalta, meg kellett allnom ilyenkor, s mely levego...

Hu, a kaparaszas a kormevel volt a legrosszabb.

Az enyem napjaban tobbszor is csuklott. De az csak akkor volt rossz, ha mondjuk epp beszelgettem valakivel, s nem tudtam odakoncentralni, mint mikor viszhangzik a telefon. :)

De a legfurabb az, hogy mar masfel eves a lanyom, de az elejen meg mindig ereztem neha a mocorgast, meg neha-neha most is. Azt hittem megbolondultam, de olvastam, hogy sokan vannak igy ezzel. >)

2015. márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!