Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesvitamin mellett miket...

A terhesvitamin mellett miket és mennyit szedtek még?

Figyelt kérdés
Gondolok itt folsavra, magnéziumra, vasra, D vitaminra stb...
2015. márc. 5. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

végig szedtem dm baba vitamint + Magnesium citrici 1500mg (3adagban) + C vitamin kiegészítés az influenza szezon miatt.

És nah emgizsok egy pohár vas pezsgőtablettát

2015. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Gravidát szedek, de mellé muszáj vasat, folsav nélküli Maltofert, napi 1 szemet. is. Alkalomszerűen magnéziumot, 1-2 szemet, ha görcsölök. A kálciumról megoszlanak a vélemények, nekem gyenge fogaim vannak, én szedek napi 500 milligrammot és olyankor beveszek mellé egy D-vitamint is.

Rutascorbint is alkalomszerűen, mert orrvérzős vagyok.

2015. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom én vagyok az egyedüli akinek egy rutin vérvétel alkalmával kétszer annyi vasat találtak a vérében mint kellene. Jóval meghaladta a felső határt. Mindezt mert beres cseppet szedtem multivitaminmal. Ami enyhébb mint 30 mg-os vitamin mellé másik vas. Sztem rá is van irva a vasra hogy tilos egyéb vastartalmu gyógyszer mellé szedni. Ne értsd félre nem akarok beleszólni de ezt sem szabad túlzásba vinni.
2015. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én ezeket orvosi előírásra szedem, nemcsak úgy magamtól.
2015. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én is úgy szedtem a vasat.voltam olyan vérszegény is,hogy infúzion adták,nem csak kitaláltam,hogy ennyit szedek

5ös

2015. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Femibiont szedtem a 12. hetig, most valtottam Gravidara. Vashianyt allapitottak meg a mult heti vervetelen, ezert vasat is szedek hozza, vagy neha iszok 1dl vörösbort.
2015. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez az.. Ebben a témában inkább azt kérdezték mit ajánlatos szedni vitamin mellé. Nem kéne olyat írni amit ti kifejezetten a saját verkepetek után orvosi tanácsra kaptatok. Már Bocsi de ha neki is kellesz vas akkor írnak.
2015. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!