Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok. Az egyetlen...

33 hetes vagyok. Az egyetlen kellemetlen tünetem, hogy a szeméremdombom hasogat, mintha beütöttem volna. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A napokban észrevettem, hogy az egyik oldalon nagyon fel is van dagadva. Teljesen aránytalan az egész, mintha sérvem lenne, kitüremkedik valami pont a dombon. A másik oldala normális!
2008. aug. 25. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Alapból azt mondtam volna, hogy nyomja a picurkád. Gondolj bele, hogy már valószínűleg két kg körül jár a súlya, lehet kicsit több is.

De azt, hogy mitől lehet, hogy az egyik oldalon fel van dagadva, a másikon, pedig nincs, nem tudom.

2008. aug. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az hogy fáj a szeméremcsontod, az ennyi hetesen már teljesen természetes, attól van, hogy tágulsz. Sok ismerősömnek van ilyen.

Én még a 24. hétben vagyok, nekem még nem volt, de a farokcsontom sokszor fáj, mikor ülök. Az is azért van.

A duzzanatot én sem tudom mitől lehet.

2008. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! 34 hetes terhes vagyok és ugyanezek a gondjaim vannak. A dokim azt mondta, hogy a kitüremkedés visszér és van amikor csak az egyik oldali eret nyomja a baba. Akkor néz ki ilyen ijesztően. Ja és azt mondta, hogy ennél még sokkal csúnyább lehet. Felpolcolt lábbal feküdni, gyalogolni, hideg meleg vizes váltott zuhany javasolt és én kerestem egy homeopátiás szert is. El nem múlt tőle, de legalább kordában tartja. A hasogatás pedig szerintem is a baba nyomása miatt van.
2008. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért van, mert befordult és nyomja szét a medencéd, meg mindent nyom már odalent. Én még csak egy hete szenvedek ettől, de nagyon nehezen tudok lábraállni. Bicegek rendesen. Éjszaka egy kínszenvedés átfordulnom egyik oldalamról a másikra. Hasogat, belémnyilal a fájdalom. Sajna már végig ez lesz. Hol jobb, hol rosszabb.

38 hetes kismami

Kitartás!

2008. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a válaszokat!


A fájdalom gondoltam hogy ettől van, a duzzanat igazság szerint az ami nyugtalanít.

Sétálok is rengeteget, pihenek is ugyan ennyit, hideg-meleg zuhanyt csinálom már évek óta - most sem hagytam abba... szóval nem értem. REttenetesen néz ki, majd a dokimmal is megnézetem szerintem...

2008. aug. 25. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!