Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhességi héttől...

Hány hetes terhességi héttől lehet inni a Laktoherb teát?

Figyelt kérdés

A kislányommal iszonyú sok tejem volt, 6 hós koráig az ő jóllakatása mellett 192 liter tejet adtam oda. Arra emlékszem, hogy már a terhesség végétől ittam a teát, de arra nem, hogy hányadik héttől. A fiammal sajna nem volt sok a tejem, de ő volt az első baba és csak a szülés után teáztam. Köszi a válaszokat!

22 km


2010. febr. 14. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem szabad terhesen inni.
2010. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, h mikor lehet elkezdeni, lehet van benne tájékoztató erre vonatkozólag, vagy az orvost is megkérdezhetnéd, talán tud segíteni!

Én is ezt ittam, mikor megszületett a fiam(este volt) másnap hozta a férjem lefőzve és azt ittam.Nekem így is jó volt, h nem ittam terhesen csak mikor megszültem.

Volt szépen tejem, volt rá igény is szerencsére:)

2010. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szabad elkezdeni, mikor már megszültél, hiszen nem ettől indul be a tej, hanem a méhlepény leválása után felszabaduló hormonoktól. Nekem se volt sok tejem az első gyerkőcnél...szerintem ott az volt az ok, mert még az elsőnél az ember apróságokon is kétségbe esik, gyakorlatlan, szorong mindenért.. Ezért szerencsésebbek a 2-3. babák, náluk az anyuka már sokkal felszabadultabb, rutinosabb :) Egyébként a teák csak növelhetik a mennyiséget, nem attól van tejünk. Én a 2. és a 3. babámnál egyáltalán nem ittam, mégis mindkettőnél bőven volt tejem, én is el is tudtam belőle adni. Most a picinél se ittam, most is van elég tejem :)
2010. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!