Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek bejött a népi hiedelem?

Nektek bejött a népi hiedelem?

Figyelt kérdés
Az,ha vki az elején sokat émelyeg,hány,valószínűleg lánya lesz? A fiammal 3 napig émelyegtem,de a terhességemet végig élveztem. Most lelkiism.furd. van,mert nem érzem áldottnak magam: egész nap hányingerem van,tegnap 8,ma 4 alkalommal hánytam. 7.hétben járok. Sokan mondják,lehet, lányom lesz. Nekem az a lényeg,egészséges legyen,de kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra is.

2015. márc. 8. 19:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Különösebb rosszulléteim nem voltak, de a fiammal savanyú és kovászos uborkák tömkelegét ettem, a lányommal meg állandóan süteményt, csokit meg édes gyümölcsöt ettem!
2015. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az elsô 13 hétben napi szinten 5-6szor hánytam,ha éppen nem,akkor állandóan hányingerem volt...borzasztó volt.Ja és elvileg kisfiú lesz :)

38 hetes kismama

2015. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Én semmilyen folyadékra és ételre nem bírok még gondolni sem... Az égvilágon semmit meg nem kívánok...Amit magamba tömök, perceken belül kint van...Iszonyat :(
2015. márc. 10. 11:19
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen nemű lett a baba?
2021. aug. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!