Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek bejött a népi hiedelem?

Nektek bejött a népi hiedelem?

Figyelt kérdés
Az,ha vki az elején sokat émelyeg,hány,valószínűleg lánya lesz? A fiammal 3 napig émelyegtem,de a terhességemet végig élveztem. Most lelkiism.furd. van,mert nem érzem áldottnak magam: egész nap hányingerem van,tegnap 8,ma 4 alkalommal hánytam. 7.hétben járok. Sokan mondják,lehet, lányom lesz. Nekem az a lényeg,egészséges legyen,de kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra is.

2015. márc. 8. 19:59
1 2 3
 11/24 Wiky93 ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt, lányom született.
2015. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszi,h megosztottátok a tapasztalaitokat. Elég vegyes,sőt az eddigiek szinte mindegyike megcáfolta a hiedelmet. Majd kiderül,nálunk kit hoz a gólya,csak éljem túl addig. Nem vagyok nyávogós fajta,de ez az állapot kicsinál :(
2015. márc. 8. 21:00
 13/24 anonim ***** válasza:

Barátnőm sokat hányt és fia lett.


Én csak 11 hetes vagyok szóval nem tudok választ adni. Viszont 3-szor hánytam csak, inkább hányingerem volt nagyrészt ebben a pár hétben. Kíváncsi vagyok hogy kisfiú vagy kislány de igazad van, csak legyen egészséges! :-) Amúgy én nem hiszek a babonáknak.

2015. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A lányommal semmit nem éreztem, egy árva émelygést sem, most 16 hetes vagyok, és még mindig visszatér néha a rosszullét, de az első 11 hétben alig éltem. Ő is kislány lesz.
2015. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Első terhességem alatt semmi tünet nem volt, kislány lett. A második terhességem a kimaradt menszi napjától a 14. hétig végighánytam (naponta többször), akkor is lányom lett.
2015. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én a terhesség feléig hánytam, a 20. hétig! Kisfiú lett!
2015. márc. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Bár, még nem született meg, de nagy eséllyel lányunk lesz. Egyszer sem hánytam szerencsére. Igazán rossz, émelygős napom sem volt túlságosan sok, bőven kibírható. Szóval én tényleg kiélvezhetem az állapotom :)
2015. márc. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nálam bejött, én 6-14. hétig nagyon szarul voltam, folyamatos hányinger, hányás, volt, hogy csak üres zsömlét ettem napokig, és a 16. hétig hánytam még párszor, bár ekkor hányingerem már nem nagyon volt, kislányom lesz. A legjobb barátnőmnek szintén lánya lesz, ő már az utolsó 2 hétben jár, neki egyetlen émelygése nem volt, semmi tünet az elején, ha nem lett volna UH, el se hiszi, hogy terhes. Egyénfüggő nagyon.
2015. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem jött be. Semmi tünetem nem volt egyik terhességemnél sem, 2 kislányom van.
2015. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én az első pár hetet végig émelyegtem és hánytam, fiam lett.
2015. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!