Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél hányadik héten kezdődtek...

Kinél hányadik héten kezdődtek a rosszullétek?

Figyelt kérdés
Nekem jövőhét szombat környékén kéne megjönnie,de ma egész délelőtt hányingerem volt,émelygett a gyomrom.Ez még csak a 3.hét az utolsó menstruáció óta,ha terhes lennék lehetséges hogy már most érezhetek valamit?
2015. márc. 17. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen korán még nincs tünet. Én valamikor a 8. hét környékén kezdtem.
2015. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héttől, szerintem is picit korai.
2015. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6. héttől úgy éreztem "mintha" lenne enyhe émelygés, de gondoltam rá, hogy lehet, hogy csak pszichés alapon jön elő. aztán 8. héttől kemény pár hét következett, akkor jó pár alkalommal hánytam. Majd 12. héttől lassan, fokozatosan egyre jobb lett.
2015. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én éreztem mensi előtt 1 héttel már tüneteket (persze megkaptam, hogy hülye vagyok, mert ilyenkor még nem lehet érezni semmit...). Nekem feszült a mellem, kipattogzott az arcom, szédültem, fáradékony lettem, szagokat éreztem. És ez mind mensi előtt. Úgyhogy lehet hülye vagyok, de hát éreztem és kész. Most már 34 hetes terhes vagyok.


Persze az igaz, hogy a tünetek még nem feltétlen jeleznek terhességet. Természetesen a teszteléssel én is megvártam, hogy kimaradjon a mensim.

2015. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4 hetesen kezdődött és tartott 12 hét pár napig! No, de nálam 1 héttel hamarabb volt a peteérés.:)
2015. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja, annyi lemaradt, hogy nekem utána viszont elmúlt minden tünetem. Tök jól voltam, vagyok azóta is.
2015. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
úgy a 30 hét környékén. Még ülő helyzetben is rosszul voltam, annyi volt a gyomorsavam. Éjjel alvás szinte lehetetlen volt.
2015. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Elég korán kezdtek megjelenni a tüneteim (el sem hittem). Még menses előtt. De azok nem rosszullétek voltak, hanem valahogy megváltozott a testem. Hányingerem nem volt a terhesség alatt, de mielőtt teszteltem volna, nagyon furcsán éreztem magam (bágyadt voltam, ideges, feszült). Mivel ezek a tünetek soha nem voltak egyik mensesem előtt sem, ezért gondoltam, hogy talán baba lehet a dologban, és az is lett.

Lehet érezni korán is tüneteket, de nem érzi mindenki, meg ugye nem lehet biztosra mondani, hogy a baba okozza.


Majd tesztelj, ha nem jön meg!

2015. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia, nekem testi tünetem volt több is menstruáció után már 1,5 héttel! Többek között a székrekedés tűnt fel, a többit most nem sorolom fel:) Szóval bármi lehet!


Anyukám mindhárom gyermekénél érezte még bőven menstruáció előtt, hogy babát vár, mert hányingere volt. Én szerencsésebb vagyok, 8. hetet kezdem és csak fáradtságot érzek, de azt nagyon.

2015. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerencsére semmikor:)
2015. márc. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!