Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél hányadik héten kezdődtek...

Kinél hányadik héten kezdődtek a rosszullétek?

Figyelt kérdés
Nekem jövőhét szombat környékén kéne megjönnie,de ma egész délelőtt hányingerem volt,émelygett a gyomrom.Ez még csak a 3.hét az utolsó menstruáció óta,ha terhes lennék lehetséges hogy már most érezhetek valamit?
2015. márc. 17. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
6 hetesen kezdődtek most 10 hetes vagyok és még mindig tart, de nem baj legalább tudom, hogy egészséges terhességem van :)
2015. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, csak szólok hogy az hogy kihányja valaki a belét az nem jelenti azt hogy egészséges a terhesség, és aki pedig mosolyogva éli meg mert semmi rosszulléted nincsen egyszer sem annak meg nem és baj lehet. Nincs összefüggés, ezt inkább azok mondják akik szaruk vannak és ezzel vigasztalják magukat hogy így legalább minden rendben. Nem kellene beültetni sokak fülébe, hogy ha nincs rosszul valaki akkor aggódjon mert nagyobb a vetélés esélye...
2015. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem émelygés az 5.hét második felétől van, ma már sajnos hánytam is, holnap leszek 6hetes:)
2015. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
#12-es! Én is csak szólok, hogy a sok hányás miatt kórházban is voltam, ott mondták, hogy örüljek neki mert erős a terhességem! Azon kívül Czeizel Endre prof is azt mondta, hogy aki hány annál kisebb a vetélés lehetősége!
2015. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14-es leírta, mire is gondoltam :) Bizony így van.. Barátnőm első terhessége teljesen tünetmentes volt a 11.héten elvetélt. Rá pár hónapra újból teherbe esett ekkor már hányingeres, émelygős, cicifeszülős volt, nem rég múlt két éves a csöppség. Természetesen tünetmentes terhességgel is születnek egészséges babák és fordítva is, DE sajnos a tünetmentes terhességek gyakrabban mennek el.
2015. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
6. Het es a 9.re mult el....
2015. márc. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ok, akkor van összefüggés, de ezzel pont azt erősítitek meg abban akinek nincs rosszulléte, hogy nem tud örülni neki, mert aggódik hogy baj lesz, és ezért van minden nap legalább egy olyan kérdés, amiben valaki amiatt aggódik pár hetes terhesen ahelyett hogy tudna felelőtlenül örülni a babának, hogy biztos baj van, hogy ő nincs rosszul. Mintha kötelező lenne hányni ahhoz, hogy ne legyen esélyes a vetélés.


Amúgy én arra írtam, hogy ok hogy a rosszullét a szervezet védekezése a káros anyagok, táplálékok ellen, de nyilván nem mindegy hogy valaki mennyit fogyaszt ezekből, Nézzétek meg azt a tanulmányt, hogy Japánban meg ahol sok húst esznek, meg nyers halakat az emberek mennyi a terhességi rosszullétek aránya (nagyon magas), és mondjuk Mexikóban ahol kukoricát meg zöldségeket esznek nagy mennyiségben ott mennyi (nagyon alacsony). Szóval azért szerintem erősen függ a táplálkozástól is (húsok, kávé stb), nálunk a családban nagyon kevés húst eszünk, nem vagyunk vegák de nem áll messze a táplálkozásunk, és mindenkinek rosszullétmentes, egészséges terhessége volt.

2015. márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A mensi előtt 3 nappal éreztem az ingert. Mensi napján reggel hánytam. :)
2015. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
12esnek igaza van! Én a 9-ig hétig minden nap hánytam, missed ab lett a vége üres petezsák miatt. A hányinger, hányás a hormonok miatt van. ( 18as voltam ).
2015. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Pár éve volt 2 missed ab-om 8-9. héten, akkor egyszer sem hánytam...

Persze ezzel én sem akarom azt mondani, hogy aki nincs rosszul annak annyi! Egy terhessèg sem egyforma, úgy ahogy mi sem! :)

2015. márc. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!