Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért akarnak velem terhesvita...

Miért akarnak velem terhesvitamint szedetni, ha egészségesen táplálkozok? A folsavat még megértem, de ezt egyáltalán nem.

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 12:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Az egészséges táplálkozás nem mindig elég.
2015. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%
Azért, mert a baba el fog tőled szívni mindent. Nem tudsz annyira egészségesen táplálkozni, hogy elég legyen sajnos.
2015. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De azért túl lehet élni terhesvitamin nélkül is, ugye?
2015. márc. 18. 13:01
 4/33 anonim ***** válasza:
65%
Hát csak lehet kihullanak a fogaid, görcsölhetsz a magnéziumhiánytól, stb stb. Nem feltétlen terhesvitamint, de szerintem azért multivitamint nem árt szedni, plusz folsav meg adott esetben magnézium
2015. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%
2. vagyok. Természetesen túl. Maximum tönkremennek a fogaid, vashiányos leszel és még sorolhatnám.
2015. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, velem nem akarnak. :) De én meg mondtam, h csak a muszáj dolgokat csinálom végig.
2015. márc. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%

Persze h túl lehet élni. Nem a babanak kell az a vitamin mert ő elszívja a te szervezetedből amennyi neki kell hanem inkább az anyanak kell. De ha rendesen eszel az tökjó.

Amúgy meg nem a vitamintól függ h egészséges a baba vagy nem. Azert most tuti lepontoznak de akkor sem.

2015. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Én sem értem. Ameddig nem kötelező, addig minek bacogatnak vele folyton.

A foga kihullani meg annak fog, aki nem ápolja évek óta és a gyerek érkezése után is ugyanúgy elhanyagolja magát.

Épelméjű nő rendszeresen jár szűrésre, mint ahogy én is.

2015. márc. 18. 13:06
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
2 terhességet végig csináltam kifejezett terhes vitamin nélkül. C-vitamin, meg Magne B6 volt. Valami plussz kell, de nem feltétlenül kifejezett terhes vitamin.
2015. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
34%

"Amúgy meg nem a vitamintól függ h egészséges a baba vagy nem"

Ezért miért pontoznának le? Így van, mi is leírtuk, hogy nem a babának kell, hanem az anyának. Azt mindenki maga tudja, hogy a saját egészsége mennyire fontos neki.

2015. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!