Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nehezére megy/ment...

Másnak is nehezére megy/ment már a gyaloglás 32 hetesen?

Figyelt kérdés
Pár száz méter után elkezdek a szeméremcsontnál és kicsivel fölötte tompa kellemetlen érzést érezni, ami a megtett méterekkel arányosan erősödik és le kell ülnöm.. A baba feje/súlya nyom ott mindent? vagy mi lehet ez?
2015. márc. 18. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt nehéz.

37. hétig dolgoztam sörözőben.

Egyedül jártam kocsival CTG-re (30 km), és magzatvízelfolyáskor is épp vásároltam az Auchanban...

2015. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én szimplán azzal magyarázom, hogy terhes vagyok. :)


Igen, amúgy a baba húz lefelé. Másképp állnak már a csontjaid, a gerincedre nagyobb teher jut, a medencéd tágul... így tehát nem meglepő, hogy fájdalmas lehet egyes kismamáknál a séta.

Én az első terhességemkor nem éreztem ezt, valahogy akkor jól bírtam (vagy jól feküdt a babám, vagy jobban bírták a csontjaim, nem tudom). Most viszont második babával...jaj...a sétálástól mindenem fáj, főleg ott lent. Nagyon kellemetlen tud lenni. Most vagyok 34 hetes, de már vagy 4 hete ezt érzem.

2015. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es megnyugtattál hogy ez akkor egy szokványos kellemetlenség, ami velejárója a terhesség vége felé járóknak. És abban is biztos vagyok hoyg ez jobb már nem lesz a szülésig..
2015. márc. 18. 15:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Néha én is éreztem ezt.

Amúgy nem mindenkinél jön el, de nem is ez volt a kérdés. Lehet büszkének lenni, mert valaki nem érez ilyeneket, viszont ez alkati kérdés, meg genetika, meg baba fekvésétől is függ.

Én három terhességen vagyok túl, és csak egynél éreztem ilyet, mint amit írsz kérdező. De akkor nagyon fájt minden porcikám, és mintha lent szétfeszült volna mindenem! A babámat lent hordtam nagyon, így a séta vagy pakolás, emelgetés kész katasztrófa volt.


Szóval legyen boldogsága annak, akinek ez nem jön elő, és vezet, dolgozik, bevásárol, viszont sajnos valakinél előjöhet ez a fájdalom, ami lehet teljesen természetes folyamat, csak nagyon kellemetlen tud lenni. Persze az orvosodnak szólj róla!

2015. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4.! A szülésnél ez okozott gondot vagy volt amiben ez a mélyen fekvés probléma volt? a lehajolás..hajaj ne is mond, szégyen-nem szégyen, de már a párom segít a cipőfelhúzásban..
2015. márc. 18. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:
En ikrekkel voltam terhes, es a 32. heten mar a levegovetel is nehezen ment, nemhogy a gyaloglas. Bar ettol fuggetlenul azert nem ultem otthon, m azt nem birtam volna. Elmentem igy is setalni, csak nehezen ment. Es ott lent valoban a baba nyom :) Nekem az egyik baba a hugyholyagra ult ra, ugyh a nap 24 orajaban olyan erzesem volt, h wc-re kell mennem :) Kitartas!!!
2015. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél semmi bajom nem volt, 35. hétig dolgoztam (bkv-val jártam), a 39. héten körbesétáltam a Gellért hegyet. Most a másodiknál a 20. (!) héttől fáj mindenem (derekam, nyilal a szeméremcsontom, a combtövem, begörcsöl a lábam kb óránként), és a fiam miatt nem tudok pihenni semmit! :/ Még 10 hét és vége...neked már annyi sincs! ;)
2015. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok és én is éreztem ezt, először a 26-28. héten, aztán elmúlt. Most 1 hete visszatért, de nekem szerencsére elmúlik, ha nem hagyom abba a sétát... Sőt, úgy érzem, hogy jót is tesz, ha mértékkel persze, de erőltetem a dolgot. Próbálom elterelni a figyelmemet róla, és nem mindig, de van, amikor működik, és tompul a fájdalom.
2015. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, kb két hete érzem ezt. Még másfél hetet dolgozom, a legrosszabb a BKV-n állni munkába menet fél órát...
2015. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Wiky93 ***** válasza:
Én nekem sem :) én is össze-vissza járkáltam, vásárolgattam, autóztam a kiírt időpontig, mint aki nem is volt terhes úgy éreztem magam :)
2015. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!