Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3.5hete barnázok, vérzek,...

3.5hete barnázok, vérzek, meddig tarthat ez az állapot?

Figyelt kérdés
Már ki vagyok töle, voltam korházba is vele de most itthon vagyok, most épp barnázok,16hetes vagyok
2008. aug. 26. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3napig volt azt elmúlt, de az orvosok nem mondtak rá semmit, hogy mitől lehet.(pont a 2.menstruáciomkor jött 8hetesen) Neked mit mondtak mitől vérzel?
2008. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.Én 17 hetes vagyok.úgyanígy voltam, én nem csak barnáztam hanem véreztem is.Elmenttem az orvoshoz, megvizsgáltak, azt mondták, hogy az egyik helyen nem jó a tapadás, és magnéziumot írtak fel,ami erősíti a méhet, és a fájdalmakat csökkenti,mert kicsit görcsölttem.Azóta nem vérzek,és a görcsei se erősek.Én is eléggé ki voltam feküdnöm kellett,nem csinálhattam semmit.Szóval átérzem, a helyzeted.
2008. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az egyik azt hogy a méhlepényböl vált le egy darab,a másik azt hogy gyulladásom van,az utolsot kérdeznem,te hány hetesen kezdted a vérzést és meddig tartott,én is véreztem mikor be kerültem 13 hetesen folyt belölem,azota egyszer volt vérzésem a többi az barna
2008. aug. 26. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 13. héten véreztem nekem az orvos azt mondta hogy egy ér pattant el! Akkor nekem írt fel vagy 3 féle gyógyszert és sok pihenést. Vérzés után még 2 napig enyhe barnázás volt de nem sok! Azóta nem volt semmi probléma! ne idegeskedj pihenj sokat, ha a baba jól van és szépen fejlődik nincs gond. 28 hetes kismama!
2008. aug. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!