Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok....

27 hetes kismama vagyok. Egyre többször fordul elő, hogy görcsölget a hasam alja. Nem bizonyos időközönként, hanem egyfolytában. Ebből gondolom h nem jóslók. Meg hát jóslók ilyen korán? Mitől lehet? és van még egy problémám. Ugye nincsen baj?

Figyelt kérdés
2 napja görcsöl az oldalam.nem a hsam hanem az oldalam.ezt nem feltéltlenül a terhességnek tulajdonítom,mert ez nekem volt mrá terhesség előtt is.voltam is vele orvosnál,hasi uh-on is,és nem találtak semmit.de nagyon agggódom h mitől lehet.
2010. febr. 16. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem szinte az egész terhesség alatt voltak, vannak görcseim. No-Spa-t kellett szednem, eleinte csak szükség esetén aztán egy időben rendszeresen. Most hagyhattam abba nemrég. Azon kívül, hogy nem kellemesek a görcsök semmi gond nem volt. 37 hetes kismama
2010. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy visszakérdezek, de ez görcs, vagy enyhén mindjárt megjön érzés?

Csütörtökön leszek 27 hetes és ma volt olyan érzésem, mintha meg akarna jönni, de nem görcs, csak olyan tompán...

2010. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ez inkább görcs.nekem a mindjárt megjön érzés az nem görcs formájában szokott lenni.hanem tompán.ez meg inkább görcs.és nem túl kellemes,és ijesztő is.jó lenne már pár héttel előrébb járni.köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 16. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!