Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen energiaital fogyasztása?

Terhesen energiaital fogyasztása?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy felelőtlenség, kismamáknak kifejezetten nem ajánlott, DE megőrülök az ízéért. Ha nem veszek reggel munka előtt, és mondjuk napközben eszembe jut az íze egész nap összefut a nyál a számban.... A baj a mértékemmel van. Szerintem nem lenne gond ha csak 1-2 korttyal beérném, de ez nekem nem elég :(
2015. márc. 22. 20:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Soha nem értem meg, mit lehet szeretni ezen az undorító löttyön. Egyetlenegyszer kóstoltam meg, de már a szagától hányingerem van. Mások meg ezt isszák reggeli meg egyéb étkezés helyett.

Na, de hogy terhesen is? Megőrülök! És ha egyéb drog ízére vágynál, az is mehet, mert nem bírod megállni? Hát azért ez durva...

2015. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%

Nem.elvetelsz de ne csodalkozz ha istenorizz szivproblemai lesznek a babanak..hiszen a csepp szivenek mem tesz jot h koffein veresse.


Egy.felnottnek is.felgyorsitja a szivet es mar a koldokzsinoron keresztul o is kapja..

2015. márc. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes a kávét lehet fogyasztani.
2015. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Istenem ennyi tudatlant. Semmivel nincs benne több koffein mint a kávéban. Nem napi szinten kell fogyasztani...ennyi. Azért a droghoz/cigihez ne hasonlítsuk már!
2015. márc. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el, aztán dönts.


A terhesség egy nagyon szép, természetes állapot, de tudomásul kell venni, hogy egy másállapot, ami néha lemondásokkal és tilalmakkal is jár a születendő magzat érdekében.

Sokan vannak, akik cukorbetegek lesznek és mégis le tudnak mondani a süteményről, kóláról, édességről, sőt, képesek komoly diétát tartani. Másoknak a vérnyomásuk, egyéb betegségeik miatt kell lemondaniuk bizonyos élvezeti cikkekről. Csak akarni kell.

Elhiszem, hogy kívánod, de próbáld megállni, vagy valami más, egészségesebb dologra cserélni. A helyedben nem is koffein tartalom miatt aggódnék, hanem a gyors felszívódású szénhidrát miatt. Ne csodálkozz, ha jóval többet mutat a mérleg, ha hajlamos vagy rá, könnyedén hízhatsz is az ilyenektől és ez bizony nem a terhességre fogható hízás lesz.

2015. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
8%

"Istenem ennyi tudatlant. Semmivel nincs benne több koffein mint a kávéban. Nem napi szinten kell fogyasztani...ennyi. Azért a droghoz/cigihez ne hasonlítsuk már!"


Csak mondom, a kávé is drog. Nem vagy tisztában a drog fogalmával. Az energiaitaltól is lehet függő az ember, tehát drog.

2015. márc. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%

:) Azért nem mindegy, hogy heroint használ vagy reggelente egy jó feketét megiszik. Tény, hogy terhesség alatt jobban oda kell figyelni a kismamának...de azért ne éljünk már hermetikusan egy búra alatt. Akik ilyeneken fennakadnak azok várandósan ne üljenek buszra/kocsiba, ne egyenek/igyanak semmit, és ki ne menjenek az utcára mert beszagolják a dohányosok által kifújt füstöt, valamint a kipufogógázt! Táplálkozzatok kizárólag napfénnyel (azt is ablakon keresztül!), ja bocs az sem jó az uv-sugárzás miatt! :D


Egy 2 gyermekes anyuka!

2015. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem.. Felesleges koffein és cukor bevitel. Tényleg annyi koffein van benne mint egy kaveban. De nem szabad túlzásba esni vele. Én is megiszom a magam kávéját minden nap, egy keveset. Délután vagy még egyet vagy egy doboz kólát vagy a párommal együtt egy energiaitalt. Nem mondom hogy senki ne igya de ésszel csak.
2015. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnám meginni. Viszont nekem az vált be amit nem ehettem nem is volt otthon. Az első 1-2 hét nehéz de ki lehet bírni.
2015. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18-as vagyok. Én teszteltem amúgy, kávé nélkül 100/60 volt a vérnyomásom, kávé után 110/60, megittam egy teljes energiaitalt aztán gyógyszertár, 135/80 volt a vérnyomásom. Ezért nem iszok a viszonylag alacsony vérnyomásom ellenére sem. Eleinte a kávét is kerültem de az mivel nem dobja annyira meg, arra vissza is szoktam csak gyengét iszok és keveset, sok tejjel.
2015. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!